Objavte Irán s letenkami z Viedne od 199€!

letenky Irán

Irán patrí k niekoľkým málo krajinám, ktoré sú na Blízkom východe stále bezpečné a môžete ich navštíviť bez toho, aby ste mali obavy z toho, čo vás tam bude čakať. Blízky východ je pritom miestom, ktoré má čo ponúknuť každému vášnivému cestovateľovi.

Dnes tu pre vás máme najnovšiu ponuku spoločnosti Ukraine International Airlines, s ktorými máte možnosť letieť do hlavného mesta Iránu – do Teheránu s letenkami už od 199€ za spiatočný let! To je cena, ktorá je pri letoch do Ázie viac výnimkou ako pravidlom. 

Termínov je dostupných skutočne dosť v dátumoch od októbra 2016 do apríla 2017. Za najnižšie sumy nemôžete nakupovať letenky iba počas vianočného/silvestrovského obdobia, kedy sú lety drahšie.

Prestupovať budete iba v Kyjeve. Nemusíte sa však báť dlhého prestupu, potrvá len niečo viac ako hodinku.

Zobrať si so sebou môžete okrem príručnej batožiny(do 7kg) aj jednu podpalubnú batožinu do 23kg.

Z
Do
Cena
Termíny
Rezervácia
Viedeň
Teherán
199€
október 2016 – apríl 2017

Ukraine International Airlines

Ukraine International Airlines je najväčšia letecká spoločnosť Ukrajiny, ktorá zaujme predovšetkým svojimi cenami. Low-cost však aj „niečo stojí“. Na palube nečakajte napríklad jedlo či pitie zadarmo.

Báť sa s nimi lietať však nemusíte. Nebudete mať síce taký veľký komfort ako v iných aerolinkách, ale z jedného miesta na druhé vás dopraví. Navyše prestupy na skoro všetkých linkách v Kyjeve sú väčšinou okolo hodinky až dvoch. 

letenky Teherán

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno