NOVINKA! WizzAir umožňuje nákup leteniek bez uvedenia mena

WizzAir lietadlo

Všetci to poznáme. Objaví sa nejaká akcia no zháňanie parťákov na cestovanie často krát trvá príliš dlho, aby ste danú akciu vôbec stihli využiť.

WizzAir preto prichádza s možnosťou pre všetkých pasažierov, ktorí by radi v prípade výhodných leteniek danú ponuku vyžili a až následne hľadali osobu, ktorá s nimi poletí. 

Maďarská nízkonákladová spoločnosť vám umožňuje kúpiť letenky pričom mená spolucestujúcich nemusíte zadať okamžite, ale pokojne aj o niekoľko dní, týždňov a mesiacov neskôr – pred tým, ako budete robiť check in.  

Táto služba je spoplatnená sumou 10€ za jeden let, čiže dohromady 20€ za spiatočnú letenku. 

Služba sa oplatí napríklad pri rôznych ponúkach WizzAir-u – ideálne keď máte členstvo Wizz Discount Club. Pravidelne táto spoločnosť dáva pre svojich členov akcie, kedy zlacní ceny letov o 20-30%(bez administratívneho poplatku). Vtedy danú akciu využijete, kúpite 1,2,3 letenky navyše, zadáte „pridám meno neskôr“ a síce zaplatíte za jednu spiatočnú letenku o 20€ navyše, no stále to bude dobrá cena a budete mať možnosť niekoľko dní či týždňov riešiť kto s vami pôjde. 

Všetky konkrétne informácie o tejto novej službe WizzAir-u si viete pozrieť na tejto stránke.

„When purchasing the Flexible Travel Partner service, WIZZ customers need only provide the name of one passenger, but can book a ticket for up to nine further passengers without including their name at the time of booking. Customers can provide the additional names at any point by accessing their online booking before online check-in is required. Wizz Air’s new Flexible Travel Partner service is available for a fee of only EUR 10/passenger/flight. Further information on the product and the terms and conditions can be found at https://wizzair.com/en-gb/information-and-services/wizz-services/flexible-travel-partner.“

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.