NOVINKA: WizzAir otvorí novú linku z Bratislavy do Londýna!

WizzAir lietadlo

So super novinkou dnes prišlo letisko v Bratislave. Oznámilo spustenie novej linky maďarského nízkonákladového dopravcu WizzAir.

A kam sa bude letieť? Nepribudne žiadna nová destinácia, iba sa zvýši konkurencia. WizzAir totižto začne lietať na linke z Bratislavy do Londýna, kam lieta aj írsky nízkonákladový dopravca a najväčší konkurent Ryanair.

V Bratislave sa teda môžeme tešiť na konkurenčný boj týchto dvoch nízkonákladoviek a pre nás to môže znamenať iba jedno – nižšie ceny pri letoch do Londýna!

Lietať sa bude na letisko Londýn Luton denne – 7 dní v týždni. Prvý let môžete očakávať 20.júna 2018. 

Letenky sa ešte len do systému WizzAir-u nahadzujú, v blízkej dobe ich bude možné zarezervovať. Ešte však rezerváciu neodporúčame. Ceny bývajú na začiatku vyššie – aspoň zo skúseností, ktoré máme. 

Veľmi sa tešíme, že môžeme slovenským cestujúcim priniesť opäť dobré správy,” hovorí  Sorina Maria Ratz, hovorkyňa Wizz Air-u  a dodáva: „Wizz Air zaznamenáva na Slovensku významný rast, o čom svedčí nielen 60 % nárast kapacity, ale najmä viac ako jeden milión prepravených cestujúcich od vstupu WIZZ-u na Slovenský trh v roku 2013. Sme radi, že Wizz Air je čoraz obľúbenejšou voľbou pre našich slovenských zákazníkov a tešíme sa, že od júna budúceho roku im ponúkneme z Bratislavy priame denné spojenie do jednej z najobľúbenejších leteckých destinácií zo Slovenska.“

zdroj: https://www.bts.aero/o-letisku/press/tlacove-spravy/wizz-air-otvori-novu-linku-z-bratislavy-do-londyna/

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.