NOVINKA: Ryanair začne predávať letenky do AMERIKY!

lietadlo Ryanair

U Ryanairu ako najväčšej leteckej spoločnosti v Európe môžeme badať aj najväčšiu snahu zlepšovať sa v porovnaní s konkurenčnými nízkonákladovými leteckými spoločnosťami.

Či už sú to testované lety s prestupmi, každoročné masívne pridávanie liniek, alebo aktuálna novinka, kedy cez nich budeme môcť rezervovať letenky aj do Ameriky! 

Nepôjde však o lety Ryanair-u, ale o lety spoločnosti Air Europa – tretej najväčšej španielskej leteckej spoločnosti, s ktorou írsky dopravca nadviazal spoluprácu.

Konkrétne sa bude lietať z Madridu do: Bostonu, Miami, New Yorku, Buenos Aires, Santa Cruz, Salvador, Sao Paulo, Bogota, Havana, Punta Cana, Santo Domingo, Guayaquil(Ekvádor), San Pedro Sula(Honduras), Cancún, Asuncion(Paraguaj), Lima(Peru), San Juan(Portoriko), Montevideo(Uruguaj), Caracas(Venezuela) + Tel Aviv v Ázii

Zatiaľ nevieme aké ceny títo dopravcovia nahodia. Uvidíme, keď sa na stránkach Ryanair-u pridá možnosť rezervácie samotných letov(čo by malo byť už čoskoro). Veľmi zaujímavé však môžu byť predovšetkým akcie, s ktorými bez pochýb Ryanair príde.

Madrid sa taktiež po rímskom letisku stane ďalším cez ktoré sa bude prestupovať. To znamená, že sa možno ešte tento rok dočkáme letov z Bratislavy do amerických miest s prestupom v Madride v podaní Ryanair-u a Air Europa!

Ryanair pomaly napĺňa to, čo už dlho sľubuje a to sú diaľkové lety – ideálne s minimálnymi prestupmi po tom, čo na letisko z ktorého budete odlietať do vzdialených krajín pristanete.

Bez pochýb je však spolupráca s Air Europa iba začiatkom. Do budúcna plánuje Ryanair kooperovať s viacerými leteckými spoločnosťami. Nám by sa páčila napríklad spolupráca Ryanair + Norwegian, čo poviete? 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.