NOVINKA! Ryanair oznámil ďalšiu novú linku s odletom z Bratislavy!

lietadlo Ryanair

Ryanair nás posledné dni celkom teší. Po pridaní novej linky do Holandska tu máme informáciu o ďalšej novej pripravovanej linke s odletom z Bratislavy!

Ak máte radi Turecko a plánovali by ste napríklad toto leto v tejto krajine dovolenkovať, írska nízkonákladová spoločnosť bude lietať pravidelne z hlavného mesta Slovenska do Dalaman-u.

Lietať sa začne 28.júna 2018 s frekvenciou letov 1 krát týždenne – každý štvrtok.

„Ryanair dnes s potešením oznamuje svoj vstup na turecký trh, spočiatku s dvoma linkami z Dalamanu do Bratislavy a Dublinu, ktoré spustíme koncom júna. Linky budú v prevádzke raz týždenne, sú súčasťou nášho letného letového poriadku 2018 a letenky si možno už od dnes zakúpiť na Ryanair.com,“ povedal David O′Brien z Ryanairu.(zdroj bts.aero)

„Letecká spoločnosť Ryanair bude z Letiska M. R. Štefánika prevádzkovať počas tohto leta spolu až 25 pravidelných liniek, čo je historicky najvyšší počet pravidelných liniek od začiatku pôsobenia Ryanairu u nás od roku 2005,“ zhrnul generálny riaditeľ a predseda predstavenstva Letiska M. R. Štefánika Jozef Pojedinec.(zdroj bts.aero)

Letenky momentálne kúpite už za 80€ za let tam aj naspäť dokopy, pričom za zakúto cenu sú dostupné letenky aj počas leta!

letenky Dalaman, Turecko

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?