NOVINKA! Ryanair oznámil ďalšiu novú linku s odletom z Bratislavy!

lietadlo Ryanair

Ryanair nás posledné dni celkom teší. Po pridaní novej linky do Holandska tu máme informáciu o ďalšej novej pripravovanej linke s odletom z Bratislavy!

Ak máte radi Turecko a plánovali by ste napríklad toto leto v tejto krajine dovolenkovať, írska nízkonákladová spoločnosť bude lietať pravidelne z hlavného mesta Slovenska do Dalaman-u.

Lietať sa začne 28.júna 2018 s frekvenciou letov 1 krát týždenne – každý štvrtok.

„Ryanair dnes s potešením oznamuje svoj vstup na turecký trh, spočiatku s dvoma linkami z Dalamanu do Bratislavy a Dublinu, ktoré spustíme koncom júna. Linky budú v prevádzke raz týždenne, sú súčasťou nášho letného letového poriadku 2018 a letenky si možno už od dnes zakúpiť na Ryanair.com,“ povedal David O′Brien z Ryanairu.(zdroj bts.aero)

„Letecká spoločnosť Ryanair bude z Letiska M. R. Štefánika prevádzkovať počas tohto leta spolu až 25 pravidelných liniek, čo je historicky najvyšší počet pravidelných liniek od začiatku pôsobenia Ryanairu u nás od roku 2005,“ zhrnul generálny riaditeľ a predseda predstavenstva Letiska M. R. Štefánika Jozef Pojedinec.(zdroj bts.aero)

Letenky momentálne kúpite už za 80€ za let tam aj naspäť dokopy, pričom za zakúto cenu sú dostupné letenky aj počas leta!

letenky Dalaman, Turecko

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.