NOVINKA: Pegasus Airlines zvyšuje počet letov z Bratislavy do Istanbulu!

letisko Bratislava

Len krátko po svojom uvedení na trh, nová pravidelná letecká linka medzi bratislavským letiskom M. R. Štefánika a Istanbulom začína zaznamenávať rastúci záujem verejnosti. Turecký dopravca Pegasus Airlines oznámil, že od augusta zvýši frekvenciu letov na tejto trase z pôvodných dvoch na trikrát týždenne.

Nové lety budú operovať v stredu, piatok a nedeľu, čím sa rozšíri ponuka pre cestujúcich plánujúcich cesty medzi Bratislavou a istanbulským letiskom Sabiha Gökçen. Táto zmena zostane platná do konca letného letového poriadku v októbri 2024.

Linka spustená 18. mája 2024, poskytuje cestujúcim nielen priamy prístup do Istanbulu, ale aj možnosť plynulého prestupu na ďalšie destinácie v Turecku, Blízkom východe a Ázii. Medzi dostupnými destináciámi sú populárne turistické miesta ako Kapadócia, či destinácie v regióne ako Tbilisi v Gruzínsku, Kuvajt, Bahraj či Omán(a mnoho ďalších…)

Cestujúci môžu rezervovať letenky na tejto linke za ceny začínajúce od 48 € za jednosmernú cestu na webovej stránke Pegasus Airlines (www.flypgs.com) alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie dopravcu.

Plány Pegasus Airlines naznačujú, že pravidelná letecká linka medzi Bratislavou a Istanbulom bude fungovať celoročne vrátane zimného letového poriadku, ktorý začne koncom októbra 2024 a potrvá do marca 2025.

Zdroj: Letisko Bratislava

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 8

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)