NOVINKA: Eurowings oznámil kam bude lietať z Košíc!

Pred nejakým časom spoločnosť Eurowings spustila online hlasovanie, kde vytvorí nové letecké spojenie. V hre bolo 6 miest – medzi nimi aj Košice, pričom vyhrať mohlo iba jedno.

Slováci sa však spojili, informácia o hlasovaní bola v ten deň takmer všade a nakoniec Košice vyhrali s výrazným náskokom pred druhým mestom Cork v Írsku.

A Eurowings konečne prišla s informáciou, kam sa z Košíc bude lietať! Východ Slovenska sa môže tešiť na novú linku do Düsseldorf-u.

Lietať sa bude 4 krát týždenne – pondelky, stredy, piatky a nedele a prvý let poletí 28. októbra 2018.

Na webe Eurowings sa taktiež objavilo viac ako 20 liniek, kam môžete letieť z Košíc s prestupom v Dusseldorfe. Pozrieť si ich môžete na tejto stránke.

Tomáš Jančuš, zástupca výkonného riaditeľa a člen predstavenstva letiska Košice: „S nadšením vítame v Košiciach nášho nového partnera – spoločnosť Eurowings, člena skupiny Lufthansa na linke Košice – Düsseldorf, ktorá prinesie veľa príležitostí pre obchodných cestujúcich i turistov. Príchodom spoločnosti Eurowings získavajú Košice piateho sieťového dopravcu s bohatou ponukou letov do destinácií v Európe či severnej Amerike, čím ako letisko Košice potvrdzujeme vedúcu pozíciu z pohľadu leteckej dostupnosti medzi letiskami na Slovensku i v rámci našej spádovej oblasti. Zároveň sa chcem ešte raz srdečne poďakovať všetkým partnerom a fanúšikom za ich úžasnú podporu, bez ktorej by sa toto letecké spojenie nemohlo stať skutočnosťou tak rýchlo. Nech sa páči vážení cestujúci, lietajte z Košíc do sveta aj na palube leteckej spoločnosti Eurowings.“(zdroj – airportkosice.sk)

Letenky už nájdete v predaji s cenou začínajúcou na 80€ za let tam aj naspäť dohromady.

letenky z Košíc do Dusseldorfu

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.