NÓRSKO: Letenky do Osla za 18€

Oslo

Máme tu pre vás ďalšie lacné letenky do Nórska- tentokrát priamo do hlavného mesta krajiny. Spiatočné letenky do Osla viete momentálne kúpiť za parádnu cenu 18€/spiatočný let.

Za takúto cenu ponúkajú letenky obe najväčšie nízkonákladové spoločnosti v našom regióne – WizzAir s odletom z Katovíc a Ryanair s odletom z Krakova. 

Občas nám príde dotaz, či nie je možné za podobnú cenu letieť z Viedne alebo Budapešti. Bohužiaľ nie je. Pri oboch mestách sa cena spiatočných letov momentálne pohybuje okolo 100€/spiatočný let, čo je oproti 18€ celkom rozdiel.

WizzAir ponúka letenky na o niečo atraktívnejšie termíny – počas mája a júna 2017. Napríklad aj na predĺžený víkend 8-12.6.2017.

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 

U Ryanair-u potom nájdete letenky na last minute termíny na apríl 2017.

Treba rátať s tým, že sa letisko na letisko Oslo Sandefjord Torp, ktoré sa nachádza asi 118km od samotného Osla a presun do Osla a naspäť vás bude stáť viac ako samotná spiatočná letenka. Tomu sa však pri lacných letoch do Osla nevyhnete. V okolí Osla sú letiska vo všeobecnosti dosť vzdialené a nízkonákladovky lietajú na tie, ktoré majú najlepšie podmienky, čo sú väčšinou tie vzdialenejšie.

Rozdiel je aj v batožine. Ryanair vám umožňuje zobrať si so sebou 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou do 10kg + 1 menšiu tašku 35x20x20cm. WizzAir má striktnejšie obmedzenia. Zobrať si môžete iba jednu tašku 42x32x25cm s hmotnosťou do 10kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Krakow
Oslo
18€
apríl 2017
Katovice
Oslo
18€
máj – jún 2017

Tip na ubytovanie

Ponuka na AirBnb.com – za túto izbu na 3 noci zaplatíte dvaja iba 154€ – 77€/osoba, 25,6€/osoba/noc.

TIP: Ak ešte nie si na Airbnb.com, urob tak cez tento odkaz – získaš vstupný bonus 15-30€!

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Oslo

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?