NÓRSKO: Letenky z Krakova do Osla za 10€

Oslo

S lacnými letenkami po Európe pokračujeme aj naďalej. Aj letenky Ryanair-u z Krakova do Osla sú momentálne dostupné za atraktívnu cenu. Ak máte chuť v apríli navštíviť jednu z najkrajších európskych krajín, za letenky môžete zaplatiť pokojne iba 10€!

Termíny sú dostupné iba na apríl 2017. Kompletný kalendár termínov nájdete na tejto stránke. Odporúčame rezervovať čím skôr. Čím neskôr od zverejnenia tejto akcie sa rozhodnete letenky zakúpiť, tým menšia bude pravdepodobnosť, že vám nejaká letenka ostane. 

Upozorňujeme na to, že sa letí na letisko „Sandefjord Airport, Torp„, ktoré sa nachádza od centra Osla asi 118km. S tým však všeobecne v Nórsku budete mať väčšinou problém vždy. Letiská sú vybudované celkom ďaleko od samotných miest. A ak chcete letieť za lacný peniaz do Osla, vždy to bude väčšinou na jedno z týchto vzdialenejších letísk. 

Zobrať si so sebou môžete 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou do 10kg + 1 menšiu tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Krakov
Oslo
10€
napr. 11-16.4.2017

Ubytovanie

Škandinávske krajiny patria v rámci Európy k tým drahším. Preto aj ceny ubytovania sú vyššie ako napríklad v južných či balkánskych krajinách.

Zvážiť využitie Airbnb.com sa tu môže vyplatiť. Ceny tu vedia byť aj o desiatky percent nižšie ako v klasických hoteloch a hosteloch. Navyše ak tu ešte nie ste zaregistrovaní a urobíte tak cez tento odkaz, získate vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo!

Pre hotely a hostely odporúčame využiť stránky HotelsCombined.com so širokou ponukou zariadení

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Oslo

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?