Nepál s odletom z Bruselu v množstve termínov od 351€!

By: Gavin Yeates - CC BY 2.0

Lacné letenky od Thai Airways nie sú aktuálne dostupné iba na Nový Zéland. Za nízku sumu máte možnosť nakupovať letenky aj do ďalšej populárnej destinácie – do Nepálu. 

Najlacnejšie letenky nájdete s odletom z bruselského letiska od 351€ za spiatočný let, každopádne letenky sú dostupné aj z Mníchova, Frankfurtu či Londýna.

Termínov je skutočne dosť – či už chcete cestovať na jeseň, v zime či počas jari – až do júna 2017!

Lacné termíny: 13-26.september, 24.september – 7.október, 17-21.január, 24.január – 6.február, 7.-18.február, 16.február – 1.marec, 2-13.marec, 9-22.marec, 19.marec – 5.apríl, 30.marec – 10.apríl, 13-24.apríl, 20.apríl – 1.máj, 2.máj – 15.máj, 13-26.máj, 23.máj – 2.jún, 3-14.jún, 15-28.jún

Lety nie sú nijak dlhé. Absolvujete počas nich iba jeden prestup v Bangkoku väčšinou trvajúci 4-6 hodín. 

Zobrať si so sebou môžete 1 kus príručnej batožiny a 1 podpalubnú batožinu do 30kg.

Rezervácia

Najlacnejšie ponuky nájdete cez vyhľadávač Kayak.com. Ten vám prehľadá spoločnosti, ktoré ponúkajú letenky do Nepálu v danom termíne a ukáže vám, kde viete kúpiť najlacnejšie. Rizikom je mnoho spoločností, s ktorými nemajú klienti najlepšie skúsenosti, preto si vždy prečítajte recenzie. 

My osobne odporúčame rezerváciu cez Pelikan, kde je cena okolo 400€ a máte komunikáciu so slovenskou spoločnosťou, prípadne cez najväčšieho predajcu leteniek – cez Expediu

Brusel – Káthmándú od 351€(12-27.3.2017)

Kayak.es Pelikan

Letenky do Bruselu

Brusel je veľmi dobre letecky dostupný nízkonákladovkami Ryanair a WizzAir – či už z Budapešti alebo z Bratislavy. Väčšina termínov na lety do Nepálu je však až na budúci rok a s rezerváciou leteniek do Bruselu sa oplatí počkať – ideálne sledujte naše akciové ponuky, prípadne počkajte do obdobia 1-2 mesiace pred odletom. 

Ubytovanie

Ceny ubytovanie v Nepále sú veľmi nízke a viete sa ubytovať už od pár eur/osoba/noc

Konkrétne ponuky vám dávať nejdeme, keďže Nepál nie je krajina, kde by ste mali ostávať dlho na jednom mieste, každopádne ubytovanie hľadajte na stránkach Booking.com, prípadne Airbnb.com. V prvom prípade nájdete lacné ubytovanie v hoteloch či hosteloch, v druhom sa ubytujete u miestnych.

Kompletná ponuka ubytovanie v Káthmandú: Airbnb.com / Booking.com prípadne v Nepále Airbnb.com / Booking.com

letenky Kátmándú

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno