Nepál s návštevou Londýna a Istanbulu za 437€

Nepál, Himaláje

Konečne tu pre vás máme aj nejaký ten Nepál. Na ten sme všetci čakali už skutočne dlho. Za letenky do Nepálu so zastávkou v najpopulárnejšom meste Európy, v Londýne a následne aj v Istanbule zaplatíte iba 437€!

Hlavnou časťou týchto lacných leteniek sú lety Turkish Airlines z Londýna do Káthmándú. Kúpiť ich môžete za 359€, čo je na Nepál skutočne skvelá suma. 

Termíny sú dostupné na apríl – október 2017. Pre tých, ktorí majú možnosť cestovať iba v lete sú dostupné termíny aj na toto obdobie. 

Prestupuje sa raz v Istanbule, pričom na ceste tam je dlhší prestup vhodný na návštevu Istanbulu, na ceste späť potom absolvujete kratučký prestup.

Do Londýna môžete letieť napríklad z Prahy spoločnosťou SmartWings, ktorá v základnej cene letenky má už aj podpalubnú batožinu s hmotnosťou do 15kg. Nie je teda potreba(ak nepotrebujete viac) si dodatočnú dokúpiť.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Londýn
Káthmándú
359€
apríl – október 2017
Praha
Londýn
78€
január – september 2017

Ubytovanie

S nájdením lacného ubytovania nebudete mať vôbec problém. Ceny tu začínajú na 3-5€/osoba noc(V Káthmándú napríklad Nirvana Peace Home).

Ubytovanie hľadajte na stránkach HotelsCombined.com, ktorý vám porovná cenu zariadení na jednotlivých portáloch, ktoré ubytovanie v Nepále ponúkajú.

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com

letenky Káthmandú

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno