Na pár dní do Holandska s letenkami od 25€

By: gnuckx - CC BY 2.0

Fascinuje vás Holandsko? Alebo si chcete len precestovať krajiny BENELUX-u? Máme tu pre vás ponuku spoločnosti WizzAir, vďaka ktorej môžete letieť do Holandska, do Maastrichtu už od 25€!

Cena platí pre členov Wizz Discount Club. Členstvo stojí 30€/rok a získate ním zľavy na skoro všetky letenky tejto spoločnosti. V prípade, že cestujete (predovšetkým) Európou niekoľko krát do roka, určite odporúčame zakúpiť. Investovaná suma sa vám väčšinou vráti už po zakúpení dvoch spiatočných leteniek. Ak členom Wizz Discount Club nie ste, ceny pre vás začínajú na 40€. 

Odlety sú naplánované z Budapešti. Nižšie uvádzame júnový termín, ale do Holandska sa za podobné peniaze môžete dostať aj v predošlých mesiacoch. Svoj trip si môžete pokojne nakombinovať aj s odletom z/do Eidhovenu, kam lieta WizzAir z Budapešti taktiež. 

V cene letenky je príručná batožina o rozmeroch 42 × 32 × 25 cm. V prípade, že sa chcete nabaliť viac, za ďalšiu batožinu si budete musieť priplatiť. 

Chceli by ste letieť priamo do Amsterdamu? Nevadí vám vyššia suma? Spoločnosť KLM ponúka letenky z Viedne do hlavného mesta Holandska od 99€!


Letenky do Holandska(Maastricht)

 Odlet: Budapešť  |  Termín: 1-4.jún 2016  |  Cena: od 25€ na WizzAir.com

Rezervovať cez WizzAir.com Rezervovať cez Pelikan.sk


Ubytovanie

Rezervovať ubytovanie online odporúčame cez nasledujúce dve stránky

Booking.com – web s najväčšou ponukou ubytovací zariadení! Pri množstve hotelov platba na mieste a bezplatné storno

Airbnb – rezervácia ubytovania u miestnych hostiteľov 

letenky Maastricht

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?