Mladá Slovenka si vytvorila krásnu pamiatku na Indonéziu

slon v Indonézii

Po stopách Marca Pola, ktorý ako prvý Európan vstúpil na územie Indonézie, sa vybrala aj študentka zo Žiliny, Lucia Brezianska. Spolu so svojim priateľom a dvoma kamarátkami spoznávali počas leta túto očarujúcu krajinu. Lucka však celé dobrodružstvo natáčala a jej výsledne video dokonca pochválil špičkový americký kameraman adrenalínových športov.

Lucka Brezianska je mladá Slovenka, ktorá prepadla čaru cestovania. Spoznávanie sveta patrí medzi jej najväčšiu vášeň a emócie, ktoré prežíva nevie popísať slovami. Lepšie je raz vidieť ako stokrát počuť a preto sa dala na natáčanie.

Práve to jej ponuka iný pohľad na svet a možnosť zachytiť atmosféru a farby daného miesta. Indonézia Lucku vždy lákala a keď našla lacné letenky, nebolo cesty späť. Túžba spoznávať jednoducho zvíťazila nad strachom z nepoznaného a partia sa vydala do sveta.

Indonézia týmto odvážnym mladým ľuďom priniesla mnoho nových zážitkov, na ktoré budú spomínať celý život. Videli najkrajšie miesta v oceáne určené na potápanie, sledovali východ slnka nad aktívnou sopkou, zažili nebezpečnú cestu autobusom, umývali slonov, hrali sa s miestnymi deťmi a s malými opičkami.

Ako som už spomínala, Lucka si to všetko natáčala, aby si zanechala spomienky, podelila sa so svojimi zážitkami a inšpirovala ďalších. Jej nedávno zverejnené video rýchlo obletelo skoro celý internet.

 sleduj Lucku a jej dobrodružstvá aj na jej Facebookovom profile

Dostalo sa aj k uznávanému yotuberovi Devinovi Grahamovi, známemu aj ako Devin Super Tramp. Práve on je Luckin najväčším vzorom v tomto odvetí. Keď ju začal sledovať na instagrame a pridal si ju na sociálnej sieti Facebook medzi priateľov, neverila vlastným očiam. Pochvala od profesionála pre Lucku veľa znamená.

Indonézia však bola len začiatok. Lucka má veľké cestovateľské plány a určite o nej budeme ešte veľa počuť. Tvrdí, že cestovanie je o prioritách a informovanosti. Jej rada znie jednoducho: Nečakať na správnu chvíľu, ale vyraziť a ísť.

Video si môžete pozrieť tu:

 

Autor: Simona A.

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno