Mladá Slovenka si vytvorila krásnu pamiatku na Indonéziu

slon v Indonézii
👉 Odoberaj najlepšie tipy na email, tak ako tisíce našich čitateľov - ODOBERAŤ!

Po stopách Marca Pola, ktorý ako prvý Európan vstúpil na územie Indonézie, sa vybrala aj študentka zo Žiliny, Lucia Brezianska. Spolu so svojim priateľom a dvoma kamarátkami spoznávali počas leta túto očarujúcu krajinu. Lucka však celé dobrodružstvo natáčala a jej výsledne video dokonca pochválil špičkový americký kameraman adrenalínových športov.

Lucka Brezianska je mladá Slovenka, ktorá prepadla čaru cestovania. Spoznávanie sveta patrí medzi jej najväčšiu vášeň a emócie, ktoré prežíva nevie popísať slovami. Lepšie je raz vidieť ako stokrát počuť a preto sa dala na natáčanie.

Práve to jej ponuka iný pohľad na svet a možnosť zachytiť atmosféru a farby daného miesta. Indonézia Lucku vždy lákala a keď našla lacné letenky, nebolo cesty späť. Túžba spoznávať jednoducho zvíťazila nad strachom z nepoznaného a partia sa vydala do sveta.

Indonézia týmto odvážnym mladým ľuďom priniesla mnoho nových zážitkov, na ktoré budú spomínať celý život. Videli najkrajšie miesta v oceáne určené na potápanie, sledovali východ slnka nad aktívnou sopkou, zažili nebezpečnú cestu autobusom, umývali slonov, hrali sa s miestnymi deťmi a s malými opičkami.

Ako som už spomínala, Lucka si to všetko natáčala, aby si zanechala spomienky, podelila sa so svojimi zážitkami a inšpirovala ďalších. Jej nedávno zverejnené video rýchlo obletelo skoro celý internet.

 sleduj Lucku a jej dobrodružstvá aj na jej Facebookovom profile

Dostalo sa aj k uznávanému yotuberovi Devinovi Grahamovi, známemu aj ako Devin Super Tramp. Práve on je Luckin najväčším vzorom v tomto odvetí. Keď ju začal sledovať na instagrame a pridal si ju na sociálnej sieti Facebook medzi priateľov, neverila vlastným očiam. Pochvala od profesionála pre Lucku veľa znamená.

Indonézia však bola len začiatok. Lucka má veľké cestovateľské plány a určite o nej budeme ešte veľa počuť. Tvrdí, že cestovanie je o prioritách a informovanosti. Jej rada znie jednoducho: Nečakať na správnu chvíľu, ale vyraziť a ísť.

Video si môžete pozrieť tu:

 

Autor: Simona A.

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Snažím sa aby bol tento web stále tým, prečo ho už od roku 2014 navštevujú státisíce čitateľov. Miesto kde sa môžete inšpirovať na vaše cesty a popritom aj niečo ušetriť.

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.