Z Bratislavy do Mexika s návštevou Londýna za 324€

pláž v cancúne
By: Drew And Merissa - CC BY 2.0

Tí, ktorí nás sledujúci pravidelne si určite všimli, že čo sa týka leteniek do Mexika a to konkrétne do Cancúnu, z Londýna sú dlhodobo ponúkané tie najlepšie ceny. Nie je tomu inak ani teraz a v prípade, že by ste mali záujem letieť koncom mesiaca do obľúbeného mexického letoviska, ceny za letenky Londýn – Cancún začínajú už na výborných 284€!

Letenky sú dostupné vo viacerých termínoch, my sme vybrali ten s odletom z Londýna 16.februára a návratom z Cancúnu 1. marca. Tie ostatné sú za rovnakú sumu, ale asi „až príliš last minute“. Ak je však záujem, určite si pozrite aj ďalšie termíny na odkaze nižšie.

Do Londýna sa máte možnosť dostať z Bratislavy so spoločnosťou RyanAir. Spiatočná letenka vás bude stáť 40€+. S blížiacou sa sezónou idú letenky hore, nie sú to už tie super lacné letenky do Londýna za 20€, ale stále je to dobrá suma. V prípade záujmu si pravdaže môžete spraviť v Londýne aj dlhšiu zastávku ako dole uvádzame my.

V konečnom dôsledku tak získate možnosť pozrieť si Londýn a navštíviť Mexiko a za letenky zaplatíte spolu iba 324€! Ak by ste sa pritom rozhodli letieť z Viedne, spiatočná letenka do Cancúnu by vás vyšla najlepšie okolo 600€, pri Budapešti okolo 800€. 


Letenky do Mexika(Cancún)

 Odlet: Londýn – Gatwick  |  Termín: 16.2.- 1.3.2016  |  Cena: 284€

Rezervovať


Letenky do Londýna

 Odlet: Bratislava  |  Termín: 15.2.- 2.3.2016  |  Cena: 40€

Pri tejto cene budete letieť z Bratislavy na letisko Londýn Luton a späť budete letieť z letiska Londýn Stansted. Je potrebné cez RyanAir urobiť dve rezervácie. 

Rezervovať Bratislava – Londýn Luton

Rezervovať Londýn Stansted – Bratislava

 

letenky cancún


Ubytovanie

Chcete si zarezervovať ubytovanie cez internet? Využite stránky booking.com, s veľkým množstvom ubytovacích zariadení. Pri väčšine hotelov zaplatíte až keď tam prídete(veľa krát za akciové ceny) a za storno neplatíte nič. Alternatívou je rezervácia ubytovania cez https://cs.airbnb.com/

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?