Maroko + Miláno s odletom z Bratislavy za 78€

By: Andrea - CC BY 2.0

Chceli by ste navštíviť Maroko no všetky ponuky leteckých spoločností majú ceny dlhodobo vyššie ako ste ochotní zaplatiť? A čo tak spojiť si výlet do Maroka s návštevou Milána, pričom za letenky spolu zaplatíte iba 78€?

Obľúbený nízkonákladový prepravca Ryanair lieta aj do Maroka, no nie z okolia Slovenska. Ak si však dobre skombinujete letenky s destináciou, z ktorej Ryanair do Maroka lieta, dostanete sa na zaujímavé sumy. 

My sme vybrali Miláno, keďže letenky sem sú dlhodobo veľmi lacné, ale do Maroka môžete za zaujímavé sumy letieť aj s návštevou Madridu, Bruselu, Eindhovenu či Pisy.

Najlacnejšie termíny nájdete v jesennom či zimnom období. Za najnižšiu sumu vám Ryanair umožňuje zobrať si so sebou 1 príručnú batožinu s rozmermi 55x40x20cm a 10 kg + jednu menšiu tašku. Viac o tom píšeme tu

Rezervujte buď priamo na stránkach Ryanair(najlacnejšie) alebo na stránkach najväčšieho slvoenského prejdacu leteniek – Pelikan.sk(o pár eur vyššia cena)

Miláno – Maroko za 44€(5-12.december 2016)

Rezervovať cez Ryanair Rezervovať cez Pelikan

Bratislava – Miláno za 34€(4-14.december 2016)

Rezervovať cez Ryanair Rezervovať cez Pelikan

Ubytovanie

Ubytovanie v Maroku

Ubytovanie v Maroku zoženiete veľmi lacno. Záleží len na vašich preferenciách, čo požadujete. Ak by ste sa chceli ubytovať v nejakom tom hoteli, využite stránky Booking.com, kde nájdete najlepšiu ponuku(pri tejto napríklad za 7 nocí  v meste Fès zaplatíte iba 112€ za izbu s 2 lôžkami, raňajkami a vlastnou kúpeľňou – 56€/osoba, 8€/osoba/noc)

Ak by ste sa chceli ubytovať u miestnych, využiť môžete stránky Airbnb.com, ceny sú tu však podobné ako pri hoteloch(TU nájdete ubytovanie v centre mesta Fès)

Ubytovanie v Miláne

V Miláne hľadajte najlacnejšie ubytovanie na stránkach Airbnb.com. Nájdete tu výborné ponuky za ubytovanie pokojne aj skoro v centre mesta.

letenky Maroko letneky Miláno

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?