MAROKO: Agadir s odletom z Budapešti už od 24€!

Maroko, starobylé mestečko

Maroko sa pomaly ale isto zaraďuje medzi krajiny, kam sa dá letieť „za babku“. Dnes tu pre vás máme letenky, kedy za spiatočný let zaplatíte iba 24€!

Za takúto sumu sú letenky dostupné pre členov Wizz Discount Club. Ak členom ešte nie ste, určite tak urobte. Pre dvojicu stačí na rok iba 30€ na rok a počas celého tohto roka budete môcť nakupovať letenky za akciové ceny(o 15-20€ nižšie na spiatočnú letenku).

Za najnižšiu sumu je dostupný jediný termín na december 2018 – 9-23.12.2017. Ak by ste chceli kratší termín, tak za letenku v decembri 16-23.12.2017 zaplatíte iba 29€(ak ste členmi Wizz Discount Club).

Všetky termíny s konkrétnymi cenami si môžete prečítať na tejto stránke. 

V termínoch po 29.10.2017 si môže každý pasažier bez príplatku zobrať so sebou príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm a hmotnosťou do 10kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Agadir
od 24€
9-23.12.2017

Kde nájdete lacné ubytovanie?

Pre vyhľadávanie lacných možností ubytovania skúste využiť webový portál HotelsCombined.com. Ten funguje na princípe zbierania ponúk z mnohých ubytovacích webov a pri každom zariadení máte pekný prehľad o tom, kde sa dá kúpiť najlacnejšie.

Veľmi dobré ponuky však nájdete aj na stránkach Airbnb.com, kde miestni ponúkajú izby a apartmány za veľmi dobré ceny. Určite kuknite.

TIP: Zaregistrujte sa na Airbnb cez tento odkaz a získate vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo!

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Agadir

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.