MALLORCA už o týždeň – letenky už za 49€!

Mallorca kaštieľ

Úrad verejného zdravotníctva vydal vyhlásenie, v ktorom povedal, že Španielsko zatiaľ ostáva stále menej riziková krajiny. Neodporúča sa však cestovať na severovýchod Španielska.

Do oblastí, ktoré sú čo sa týka nákazy zatiaľ v poriadku teda môžeme naďalej cestovať. A preto tu pre vás máme tip na výhodné letenky na Mallorcu, pričom odlietať budete už budúci týždeň.

Za 49€ sú dostupné letenky v termíne 10-14.8.2020. Spravíte si teda kratšiu dovolenku pri mori na jednom z najobľúbenejších ostrovov Španielska.

Prípadne si však môžete pozrieť aj ceny pri ďalších termínoch na tejto stránke.

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Väčšia príručnú batožina sa dá získať pri priplatení si „priority boarding“, prípadne si 10kg batožinu viete dokúpiť aj s umiestnením do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Mallorca
49€
napr. 10-14.8.2020

Autobusom na letisko v Bratislave

Do letisko vo Viedni sa dá dostať pomerne jednoducho viacerými autobusovými spoločnosťami. Slovenský dopravca Slovak Lines ponúka lístky v jednom smere už od 5,90€. Lístky na vyššie uvedený termín si môžete pozrieť na tejto stránke.

Tip na ubytovanie

Izba cez Airbnb.com – za výhodnú cenu s dobrými hodnoteniami môžete využiť napríklad túto ponuku. Za 4 noci zaplatíte ako dvojica 176€ – 88€/osoba, 22€/osoba/noc.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 30€ na ubytko + 11€ na zážitky úplne zadarmo! ?

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Viedne na Mallorcu

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.7 / 5. Počítadlo: 3

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?