MALLORCA už o týždeň – letenky už za 49€!

Mallorca kaštieľ

Úrad verejného zdravotníctva vydal vyhlásenie, v ktorom povedal, že Španielsko zatiaľ ostáva stále menej riziková krajiny. Neodporúča sa však cestovať na severovýchod Španielska.

Do oblastí, ktoré sú čo sa týka nákazy zatiaľ v poriadku teda môžeme naďalej cestovať. A preto tu pre vás máme tip na výhodné letenky na Mallorcu, pričom odlietať budete už budúci týždeň.

Za 49€ sú dostupné letenky v termíne 10-14.8.2020. Spravíte si teda kratšiu dovolenku pri mori na jednom z najobľúbenejších ostrovov Španielska.

Prípadne si však môžete pozrieť aj ceny pri ďalších termínoch na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Väčšia príručnú batožina sa dá získať pri priplatení si „priority boarding“, prípadne si 10kg batožinu viete dokúpiť aj s umiestnením do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Mallorca
49€
napr. 10-14.8.2020

Autobusom na letisko v Bratislave

Do letisko vo Viedni sa dá dostať pomerne jednoducho viacerými autobusovými spoločnosťami. Slovenský dopravca Slovak Lines ponúka lístky v jednom smere už od 5,90€. Lístky na vyššie uvedený termín si môžete pozrieť na tejto stránke.

Tip na ubytovanie

Izba cez Airbnb.com – za výhodnú cenu s dobrými hodnoteniami môžete využiť napríklad túto ponuku. Za 4 noci zaplatíte ako dvojica 176€ – 88€/osoba, 22€/osoba/noc.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 30€ na ubytko + 11€ na zážitky úplne zadarmo! ?

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Viedne na Mallorcu

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.7 / 5. Počítadlo: 3

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)