MALORKA s odletom z Viedne – last minute letenky od 20€!

Mallorca kaštieľ

A čo by ste povedali na relax pri mori na Malorke už na budúci týždeň? Máme tu pre vás tip na letenky, ktorých cena začína už na 20€!

Za takúto cenu WizzAir ponúka letenky v termíne 22.6-1.7.2021 pre členov svojho Wizz Discount Club. Ak členmi nie ste, za letenky stále zaplatíte veľmi dobrú cenu 30€ za let tam aj naspäť dohromady.

O členstve si môžete viac prečítať v našom samostatnom článku.

Dostupné linky na Malorku z viacerých letísk v okolí Slovenska s cenami a kalendármi termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V základnej cene letenky je možné zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x20x 25cm. Ak by ste jej potrebovali viac, je možné si priplatiť priority boarding, kedy si na palubu budete môcť zobrať aj ďalšiu batožinu s rozmermi 55x40x20cm. Prípadne je možné si dokúpiť aj podpalubnú batožinu.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Malorka
od 20€
napr. 22.6-1.7.2021

Vstup do Španielska a návrat na Slovensko

Od 7.júna 2021 môžu turisti vstupovať do Španielska bez karantény a potreby testov ak sú zaočkovaní oboma dávkami vakcíny a od tej poslednej prešlo najmenej 14 dní. Nezaočkovaní, ktorí sa chcú vyhnúť karanténe, musia predložiť negatívny PCR alebo AG test nie starší ako 48 hodín. (Za 37€ sa dajú na Slovensku urobiť tu). Ostrovy však majú niekedy trochu odlišné podmienky, preto odporúčame sledovať aktuálne informácie.

Každý cestujúci musí pred letom vyplniť tento elektronický formulár!!

Po návrate na Slovensko je potrebné absolvovať PCR test, Ag test, alebo nastúpiť do 14-dennej karantény. Negatívny výsledok testu ruší povinnosť karantény a je možné ho vykonať ihneď po návrate na Slovensko.

Konkrétne detaily nájdete na príslušných stránkach MZV. Tieto pravidlá sa v čase môžu meniť. Odporúčame ich teda pravidelne sledovať.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na letisko vo Viedni pravidelne jazdia autobusy slovenskej spoločnosti SlovakLines skoro každú hodinku. Lístky kúpite už od 7,90€ priamo na ich stránke. Júlové/augustové lístky sa objaviac v ponuke o niekoľko týždňov.

Tip na ubytovanie

Hotel Fenix3*** ubytovanie s vlastným bazénom a priemerným hodnotením 8,2/10. Najbližšie pláže sa nachádzajú už 500 metrov od zariadenia. Za izbu s klimatizáciou, balkónom, výhľadom na more, vlastnou kúpeľňou, TV, Wifi zaplatíte za 9 nocí ako dvojica 572€ – 286€/osoba, 31,7€/osoba/noc.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania na Mallorce so stovkami dostupných zariadení na tejto stránke.

letenky z Viedne na Mallorcu

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?