Mallorca v last minute termíne za 55€

Mallorca - pláž
By: Waldemar Merger - CC BY 2.0

Mallorčania nebudú mať ani tento rok o turistov núdzu. Sezóna ešte len začína a kapacity sú v mnohých zariadeniach už teraz plné. Ak by ste sa aj vy chceli pozrieť na jeden z najobľúbenejších európskych ostrovov, máme tu pre vás letenky v last minute termíne s cenou od 55€! 

Odlet aj prílet je pritom naplánovaný z/do Katovíc, čo bude vyhovovať predovšetkým obyvateľom východného či severného Slovenska. Letieť môžete iba v 2 dlhších termínoch – 26.6.-10.7. alebo 26.6.-17.7.2016. Dostupných je však už len niekoľko posledných leteniek.

Letenky sú bez prestupov, priamo do Palma de Mallorca

Výhodou je celkom určite aj možnosť zobrať si so sebou podpalubnú batožinu s hmotnosťou do 20kg, čo pri iných podobne low cost ponukách nie je úplne zvykom. 

Katovice – Mallorca za 55€(26.jún – 10.júl 2016)

Rezervovať

Ubytovanie

Problémom by mohlo byť zohnať v tomto last minute dátume výhodné ubytovanie. Väčšina hotelov má už plné kapacity a mnoho lacných možností ako stráviť dovolenku na Mallorce na vlasnú päsť za lacný peniaz už nie je.

Ak by ste chceli stráviť celú dovolenku pri mori, cenovo ešte celkom dostupnou možnosťou rezervácie cez Booking.com je „Del pi Apartments“, kedy zaplatíte za 14 dní v apartmáne s klimatizáciou a WiFi 955€. Inou možnou je využiť ubytovanie na Airbnb, kde sa dajú zohnať ponuky aj za nižšie ceny.

Samozrejme, čím ďalej budete od mora, tým lacnejšie možnosti ubytovania nájdete.

letenky Mallorca

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno