Madrid + Tanzánia spolu za 387€

Levy v Afrike
By: Anita Ritenour - CC BY 2.0

Vo výbornej akcii sa aktuálne ocitli letenky z Madridu do Tanzánie, konkrétne do mesta Dar es Salaam. Tie najnižšie ceny začínajú už na 308 eurách! V článku pravdaže pridávame aj tip na lacné letenky do Madridu. V konečnom dôsledku máte možnosť spoznať Madrid a Tanzániu s letenkami, za ktoré spolu zaplatíte len 387€!

Letenky s podobnými cenami z Madridu sú dostupné počas apríla, mája a júna. Keďže ide o akciové letenky, nakupovať za takéto ceny bude možné iba do vyčerpania zásob alebo ukončenia akcie. Nemáme informácie, kedy táto akcia skončí, preto by ste nemali váhať príliš dlho. Nevýhodou môžu byť 2 prestupy, avšak za takúto cenu sa dá odpustiť mnoho vecí.

A ako sa dostať do Madridu? Ako najlepšia možnosť sa javí využiť spoločnosť RyanAir, ktorá dlhodobo ponúka letenky do Bratislavy za naozaj výborne ceny. V spomenutých mesiacoch sa viete dostať na cenu 70-100€ za spiatočnú letenku. V prípade, že vám termín nižšie nevyhovuje a máte o letenky záujem, skúste nás kontaktovať na Facebooku. 


Letenky Madrid – Dar Es Salaam

 8.4.-26.4.2016 – 311€ – Rezervovať

letenky tanzania

Letenky Bratislava – Madrid

 6.4.-27.4.2016 – 76€ – RezervovaťRezervovať cez Pelikan.sk za 84€

letenky Madrid

Ubytovanie

Na rezerváciu ubytovania využite web booking.com, na ktorom nájdete obrovské množstvo ubytovacích zariadení. Pri väčšine platíte až na mieste a storno nestojí nič. Ak sa chcete ubytovať u miestnych, určite si pozrite stránku https://cs.airbnb.com/

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?