Madagaskar s odletom z Varšavy za 337€

Madagaskar západ Slnka

Letenky s odletom z hlavného mesta Poľska sem nepridávame až tak často. Ide väčšinou o TOP ponuky, kedy sa vám oplatí dopraviť sa aj do tak vzdialeného mesta akým Varšava je. A dnešná ponuka letov na Madagaskar do tejto kategórie bez pochýb patrí!

Aktuálne máte možnosť kúpiť letenky na populárny africký ostrov s bezkonkurenčnou cenovkou 337€! Samozrejme – za cestu tam aj naspäť!

Letenky sú dostupné v jedinom decembrovom termíne 12-26.12.2016. Ak máš teda chuť stráviť Vianoce v exotickej Afrike, toto je skvelá možnosť ako tak urobiť.

Bežne by ste za takéto letenky zaplatili o stovky eur viac. Preto predpokladáme, že letenky už onedlho nebudú dostupné. Ak máte záujem, dlho neváhajte.

Cesta tam je bez prestupu. Na ceste naspäť budete prestupovať iba raz na Mauríciuse. Zobrať si so sebou môžete aj podpalubnú batožinu do 20kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Varšava
Antananarivo
337€
12-26.12.2016

Ako sa dostať do Varšavy

Dosť záleží odkiaľ sa do Varšavy chcete dostať. Z Bratislavy napríklad jazdí PolskiBus. V termíne 11-28.december za spiatočný lístok zaplatíte 36€. 

Využiť môžete aj Bla Bla Car, kde sa občas nájdu ponuky so zaujímavými cenami či TigerExpress

Ubytovanie

Madagaskar kvôli nie až tak lacným letenkám nie je turisticky až tak rozvinutý a aj kvôli tomu sú ceny ubytovania veľmi nízko.

Klasické hotely kúpite pokojne od 8-10€/osoba/noc(napríklad tento v Antananarovo). Ponuky miestnych na Airbnb.com môžu byť potom ešte nižšie s cenami okolo 6-7€€/osoba/noc(napríklad táto ponuka).

TIP: Nie si ešte na Airbnb? Zaregistruj sa cez náš odkaz a získaš vstupný bonus 15-30€!

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Antananarivo

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno