Letný výlet z Bratislavy do Varšavy od 22,5€

večerná Varšava

Chceli by ste sa pozrieť do Varšavy? No nechce sa vám cestovať autobusom či vlakom a radšej by ste si zaleteli? Spoločnosť WizzAir vo svojej novej linke ponúka atraktívne ceny pri ktorých stojí letenka za zváženie.

Cena spiatočných letov do hlavného mesta Poľska začína už na 22,5€ za spiatočný let. Táto cena platí ak ste dali na naše dlhodobé odporúčanie a ste členmi tzv. Wizz Discount Club. Ak členmi nie ste, letenky pre vás začína na aj tak dobrých 37,5€ za spiatočný let.

Členstvo pre dvojicu stojí 30€/rok a získate ním zľavy na veľkú väčšinu letov spoločnosti WizzAir. Okrem toho získate zľavy na dodatočne dokúpenú batožinu + časté zľavy, ktoré WizzAir pre svojich členov robí. O Wizz Discount Club si môžete prečítať viac v tomto článku. 

Za najnižšiu cenu sú dostupné lety od 22,5€ v jedinom termíne 5-10.júl 2017. Kompletný kalendár s konkrétnymi cenami si môžete pozrieť na tejto stránke.

WizzAir vám za najnižšiu cenu umožňuje zobrať si so sebou 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 42x32x25cm. 

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Varšava
od 22,5€
5-10.7.2017

Tip na ubytovanie

bed4city Szpitalna Street – ubytovanie priamo v centre Varšavy. Za 5 nocí tu zaplatíte dvaja iba 116€ – 58€/osoba, 11,6€/osoba. 

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Varšava

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.