LETNÉ letenky do Paríža už za 65€(na letisko Charles de Gaulle)

Chceli by ste počas tohto leta letieť do Paríža, no lacné letenky sa na toto obdobie zháňajú len veľmi ťažko? Máme tu pre vás parádny tip na letenky EasyJet-u z Budapešti do Paríža, za ktoré zaplatíte iba 65€.

U EasyJet-u platí, že čím viac leteniek si na jednu rezerváciu objednáte, tým nižšia bude jednotková cena za letenku. Sumu 65€ za spiatočnú letenku dosiahnete ak budete letieť ako štvorica. Ako dvojica zaplatíte 71€ za let tam aj naspäť dokopy a ak si kúpite letenky ako jednotlivec, za letenky zaplatíte 78€.

Veľkou výhodou je aj prílet na najväčšie parížske letisko Charles de Gaulle, ktoré sa nachádza hneď vedľa mesta. Nebudete teda tráviť toľko času presunom z letiska ako by to bolo napríklad pri letoch Ryanair-u z letisko Paris Beauvais.

Za najnižšiu cenu je dostupný z kratších termínov iba JEDINÝ júlový termín – 13-18.7.2018. Odporúčame v prípade záujmu rezervovať okamžite.

Zobrať si so sebou bez príplatku môžete príručnú batožinu s rozmermi 56x45x25cm. 

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Paríž
od 65€
13-18.7.2018

Tip na ubytovanie

Izba cez Airbnb.com – v Paríži sa oplatí ubytovať cez Airbnb.com. Vyskúšať môžete napríklad túto izbu. Za 5 nocí tu zaplatíte 220€ – 110€/osoba, 22€/osoba noc. Ubytovaní budete v absolútnom centre.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo!

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com Airbnb.com

letenky Paríž

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.