Letenky zo Štokholmu na Kubu už od 375€

Kubánec v Havane
By: Les Haines - CC BY 2.0

O lacných letenkách na Kubu od spoločnosti Aeroflot sme už písali pred dvoma dňami. Konečne ponuka, ktorá dala ceny leteniek na Kubu aspoň trochu nižšie. Z Budapešti to boli letenky za cenu 528€. Avšak z iných európskych miest sa dá letieť ešte lacnejšie! Príkladom sú letenky zo Štokholmu, kde tie najnižšie ceny začínu už na 375€! 

Termíny s podobnou cenou sú dostupné v termínoch od januára do marca 2016. Ak máte záujem letieť na Kubu a radi si pri tejto ceste pozriete aj ďalšie európske mesto, v tomto prípade Štokholm, táto ponuka je rozhodne pre vás. 

Do Štokholmu sa dostanete veľmi lacno z Budapešti a z mnohých poľských letísk(Katovice, Krakow, Varšava) vďaka spoločnostiam RyanAir a WizzAir. Tie najnižšie ceny sa dajú nájsť pokojne aj pod 20€. Treba si však dať pozor na množstvo batožiny, v prípade, že sa nabalíte viac ako do príručnej batožiny, za letenky zaplatíte viac. Stále to však budú viac ako výhodné ceny.  

A ako si rezervovať letenky? 

  1. Navštívte stránky Flipo a pozrite si kalendár termínov
  2. Prejdite na stránky momondo.cz a vyhľadajte si vami vybraný termín. Pri konkrétnom lete kliknite na tlačítko napríklad „+20 další“. Následne po kliknutí na „Show all booking sites“ sa vám zobrazia stránky, kde je možné letenku rezervovať. 
  3. Mnoho stránok a teda následne aj rezervácii je v inom jazyku, preto si vyberte cez ktorý web to chcete zarezervovať. V češtine sa dá rezervovať napríklad cez Tripstu. 

Prípadne ak sa tomuto všetkému chcete vyhnúť, letenky môžete rezervovať cez Pelikan za o niečo vyššiu sumu s istotou bezproblémovej rezervácie. 


Letenky na Kubu

 Odlet: Štokholm |  Termín: 1.3.- 9.3.2016  |  Cena: od 375€

Rezervovať Rezervovať cez Pelikan.sk za 418€

letenky Kuba


 

Ubytovanie

Na rezerváciu ubytovania online odporúčame využiť stránky https://cs.airbnb.com/

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)