Letenky na Zakynthos od 119€

Zakynthos more
By: zolakoma - CC BY 2.0

Dnes to je v znamení leteniek spoločnosti Austrian Airlines v spolupráci so spoločnosťou TUI Deutschland. Ďalšou ponukou, ktorú tu pre vás máme sú letenky na grécky ostrov Zakynthos, ktorý máte možnosť v najbližších týždňoch navštíviť od 119€!

Konkrétne sú odlety za najnižšiu cenu naplánované v dátumoch od 27.5.2016 do 17.6.2016. Počet dní strávených na Zakytnhose sa líši termín od termínu – treba pozrieť odkaz nižšie a vybrať si.

Let je opäť s odletom z Viedne. Stránka Expedie je síce v nemčine, ale nemal by byť veľký problém rezerváciou za pomoci prekladača prejsť. 

Ak cestujete viacerí, vľavo v kolónke „Erwachsene“ zadajte počet osôb, aby sa vám nestalo, že budete letenky nakupovať po jednej a po nákupe prvej zistíte, že bola dostupná iba jedna posledná

Zobraziť termíny

Viedeň - Zakynthos od 119€

Ubytovanie

Keď už máte letenky, treba nájsť vhodné a najlepšie rovnako lacné ubytovanie. Na jednej z nasledujúcich stránok by sa tak celkom určite malo stať: 

Booking.com – stránky Booking.com by mali byť jednou z prvých možností po ktorej siahnete, keď sa rozhodnete hľadať lacné ubytovanie. Obrovská ponuka, časté zľavy, pri mnohých zariadeniach storno zdarma či platba až na mieste. Stačí si len vybrať.

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

letenky Zakynthos

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno