Letenky za babku spúšťajú cestovateľskú zoznamku!

cestovatelia v lese

Si vášnivý cestovateľ, no rád cestuješ v spoločnosti niekoho iného a medzi tvojimi známymi či priateľmi sa nenájde nikto, kto by chcel cestovať tam, kam chceš ty? Alebo len rád spoznávaš nových ľudí a cestovanie je na to skvelá príležitosť? 

Ak nás predovšetkým na Facebooku sledujete pravidelne, mohli ste už dávnejšie začuť šumy a klebety o tom, že niečo ako cestovateľskú zoznamku chystáme. 

Dlhodobo sa snažíme pomáhať vám s lacným cestovaním, no keď sme videli pri mnohých ponukách komentáre typu „Ako rád by som šiel, ale nemám s kým“ či „Pridal by sa niekto?“, povedali sme si, že musíme niečo spraviť aj s týmto. Predovšetkým keď nás každý mesiac navštívi obrovské množstvo cestovateľov a mnoho z nich by podobnú službu ocenilo.

Každý z vás má teda od dnes možnosť dať vedieť ostatným cestovateľom, že hľadáte spoločnosť na svojich cestách. Ak plánuješ výlet do Nepálu a dáš o tom na našom webe vedieť, ozve sa ti niekto, kto plánuje podobnú cestu a tiež niekoho zháňa. Ak plánuješ surfovanie v Portugalsku, možno sa ti ozve partia ľudí, ktorí plánujú to isté. 

Kde túto „cestovateľskú zoznamku“ nájdem? 

Do nášho hlavného menu v hornej časti webu sme pridali položku „Hľadám parťáka na cesty“. Po prekliku na ňu vždy uvidíš najnovšie ponuky od ostatných cestovateľov + možnosť napísať aj svoju vlastnú.

Dostaneš sa na ňu aj jednoducho po kliknutí na TENTO ODKAZ

Plánujem sa zapojiť, ako by mala vyzerať moja ponuka?

Do políčka „Názov témy“ sa snaž vložiť miesto kam plánuješ ísť, pomlčku a obdobie či dátum, kedy túto cestu plánuješ. Ako príklad môžeme uviesť „Vietnam – január/február 2017“ alebo ak to nebude jedna krajina tak „Trip po juhovýchodnej Ázii – jún 2017“. Proste tak, aby bolo z nadpisu hneď jasné, kam plánuješ ísť a približne(alebo presne) kedy tak plánuješ urobiť.

Samotná ponuka je už potom čisto na tebe. Nezabudni hlavne pridať kontaktné údaje, aby ťa mal záujemca ako kontaktovať. Či už telefón, facebook, mail či skype. 

Určite sa však snaž rozpísať sa čo najviac. O tvojich plánoch cesty. Ak máš aj nejakú kalkuláciu, koľko by to celé mohlo stáť, určite to mnohí ocenia. Napísať môžeš aj niečo o sebe. Kreativite sa medze nekladú.

Dozvie sa o tom dostatok ľudí?

Dozvie! Denne navštevujú náš web tisíce ľudí, každopádne nechceme absolútne pripustiť aby sa po pridaní ponúk ľuďom ktorí tieto ponuky pridali nikto neozval. Preto budeme všetky vaše ponuky zdieľať na našom facebooku. Ako často záleží od toho aký veľký bude po podobnej službe dopyt, ale ak si do našej novej sekcie napíšeš, že hľadáš parťáka na cestu po Mongolsku, na našej Facebook stránke sa to zaručene objaví.

Mobilná verzia môže byť ešte občas celkom rozhodená. To snáď však čoskoro vyriešime taktiež

zoznamka-priklad

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?