Letenky z Veľkej Británie do Mexika za 291€

Pláž a hotel v Mexiku
By: Shinya Suzuki - CC BY 2.0

O lacných letenkách do Mexika sme už písali nedávno. Dnes tu máme aj ďalšie termíny vďaka ktorým máte možnosť letieť z Veľkej Británie do Cancúnu už od 291€!

Okrem dvoch termínov z Londýna tu máme aj jeden z Manchestru. Pri všetkých termínoch ide však viac menej o last minute lety a v prípade, že si letenku objednáte, letieť budete pravdepodobne už o niekoľko dní. 

A ako sa dostať do Londýn? Najprijateľnejšia možnosť je letieť s RyanAir alebo Wizz Air z rôznych miest. Lietajú z Bratislavy, Popradu, Košíc a aj mnohých miest v okolí Slovenska(ako Krakow či Brno). Letenky sa dajú kúpiť za naozaj nízke sumy. Objednávajte však čím skôr…1-2-3 dni pred odletom už letenky stoja viac. Čo sa týka Manchestru, tam sa aktuálne moc lacno nemáte ako dostať a tento jeden termín je určený predovšetkým pre čitateľov, ktorí sa už teraz vo Veľkej Británii nachádzajú. 


Letenky z Londýna do Cancúnu  

 Odlet: Londýn |  Termín: 19.1-2.2.2016 |  Cena: od 291€

Rezervovať

Ďalší termín: 20.1-3.2.2016

letenky Cancún


Letenky z Manchestru do Cancúnu

 Odlet: Manchester |  Termín: 25.1-8.2.2016 |  Cena: od 291€

Rezervovať


Ubytovanie

Na rezerváciu ubytovania online odporúčame využiť stránky booking.com, s obrovským množstvom ubytovacích zariadení. Pri väčšine hotelov platíte až na mieste a za storno neplatíte nič. Využiť môžete taktiež ubytovanie u miestnych cez https://cs.airbnb.com/

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno