Letenky z Osla na Portoriko na budúci rok za 275€!

Portoriko a jeho príroda
By: Trish Hartmann - CC BY 2.0

Patríte k cestovateľom, ktorí nemajú problém v prípade dobrej akcie, zarezervovať si letenky aj s veľmi veľkým predstihom? Je Karibik a prípadne konkrétne Portoriko miesto, ktoré by ste chceli navštíviť?

Možno vás teda zaujme aktuálna ponuka spoločnosti Norwegian, v ktorej sa nachádzajú spiatočné letenky z Osla na Portoriko už od 275€! 

Letí sa konkrétne do hlavného mesta – San Juan. Za najnižšiu cenu je možné letieť v marcovom termíne, ktorý uvádzame nižšie, každopádne s Norwegian pri odlete z Osla sa na Portoriko viete dostať pomerne lacno aj v ďalších termínoch. 

Za najnižšiu cenu máte možnosť zobrať si so sebou iba príručnú batožinu s maximálnou hmotnosťou 10 kg a rozmermi 55x40x23 cm.

Do Osla sa viete dostať v tomto období veľmi lacno – či už so spoločnosťami Ryanair, WizzAir alebo aj vďaka samotnému Norwegianu. Väčšinou za pár desiatok eur. Letenky do Osla ešte neodporúčame kupovať, na to bude čas koncom tohto prípadne začiatkom budúceho roka.

Letenky ideálne hlavne pre tých z vás, ktorí by si radi cestu na Portoriko spojili s návštevou hlavného mesta Nórska. 

Rezervovať

Oslo - Portoriko od 275€(5-19.marec 2017)

Ubytovanie

Keď už máte letenky, treba nájsť vhodné a najlepšie rovnako lacné ubytovanie. Na jednej z nasledujúcich stránok by sa tak celkom určite malo stať: 

Booking.com – stránky Booking.com by mali byť jednou z prvých možností po ktorej siahnete, keď sa rozhodnete hľadať lacné ubytovanie. Obrovská ponuka, časté zľavy, pri mnohých zariadeniach storno zdarma či platba až na mieste. Stačí si len vybrať.

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

letenky Portoriko

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?