Letenky z Nemecka do Mexika koncom mesiaca za 323€!

Mexiko zo vzduchu
By: dronepicr - CC BY 2.0

Ak by ste radi v najbližších týždňoch navštívili obľúbené mexické letovisko Cancún, stretnete sa síce s bežnými, ale nie úplne nízkymi cenami. Z Viedne za tie najlacnejšie zaplatíte medzi 500-600€, z Budapešti vás to bude stáť ešte viac.

Avšak, čo keby ste si za lacnou letenkou trochu vycestovali? So spoločnosťou Eurowings máte možnosť letieť do Cancúnu a späť za skvelú cenu 323€ pri odlete z Nemecka – z Kolína nad Rýnom.

Termíny sú dostupné konkrétne 2. Oba pri odlete 29.mája – avšak pri jednom vám lietadlo späť bude letieť o 10 dní a pri druhom o 31 dní. 

Rezervovať

Kolín nad Rýnom - Cancún od 323€

Ubytovanie

Letenky už máte? Teraz je na rade ubytovanie. Ak viete, kde hľadať, bude to podobné ako s letenkami a zoženiete ho za skvelé ceny. My sme sa zhodli hlavne na dvoch portáloch, cez ktoré odporúčame rezervovať ubytovanie: 

Booking.com – jeden z najznámejších a najväčších webov, ktorý ponúka (nie len) lacné ubytovanie po celom svete. Vždy keď sa niekam vydáte, ponúkne vám obrovské množstvo ponúk, z ktorých si stačí len vybrať. Objavujú sa tu taktiež zľavy na dennej báze(desiatky % úplne bežne), pri mnohých zariadeniach je storno zdarma či platba až na hoteli. 

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

letenky Cancún

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno