Letenky na Madagaskar z Milána za 362€!

By: belgianchocolate - CC BY 2.0

Dnešné ráno nám tu vyskočila výborná letenka z Milána na Madagaskar za cenu 362€! Ak máme byť teda presní tak na Nosy-Be, ostrov veľmi blízko Madagaskaru.Ak sem máte záujem letieť, vyhovuje vám cena, termín aj odletové miesto, neváhajte ani sekundu, letenky budú určite čoskoro vypredané. 

Za podobné ceny máte možnosť nakupovať v máji a v júli 2016. V prípade, že by ste chceli letieť z Viedne či Budapešti, letenky do Anatannanarivo sa pohybyujú okolo 700-1000€, do Nosy-be kam sa letí z Milána ešte omnoho viac.

Do Milána sa viete dostať pomerne lacno spoločnosťami RyanAir a WizzAir, pričom RyanAir lieta aj z Bratislavy, WizzAir iba z Budapešti. Rezervovať môžete na stránkach daných spoločností alebo na stránkach Pelikanu v slovenčine o niečo drahšie. Každopádne určite si najskôr počkajte, kým vám spoločnosť cez ktorú budete nakupovať letenky Miláno – Nosy-Be potvrdí, že naozaj letíte. 


Letenky na Madagaskar(Nosy-be)

 Odlet: Miláno |  Termín: 22.5-30.5. 2016  |  Cena: 362€

Rezervovať 

 Odlet: Miláno |  Termín: 3-18.7. 2016  |  Cena: 362€

Rezervovať 


Ubytovanie

Chcete si rezervovať ubytovanie cez internet? My odporúčame nasledujúce dve stránky

Booking.com – najznámejší portál a obrovskou ponukou ubytovacích zariadení. Bezproblémová rezervácia a často krát veľké zľavy.

Airbnb – alternatívou môže byť ubytovanie u miestnych hostiteľov na stránkach AirBNB

letenky nosy-be

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?