Letenky na Kubu na prelome mája/júna za 430€!

pláž na Kube
By: Emmanuel Huybrechts - CC BY 2.0

Uvažujete, že by ste si v najbližších týždňoch urobili dovolenku a zrovna Kuba je krajina, ktorú by ste radi navštívili? V tom prípade vás určite poteší ponuka nemeckej spoločnosti Condor, v ktorej nájdete letenky na Kubu za skvelých 430€!

Ide o letenky s odletom z pražského letiska do obľúbeného strediska Varadero. Návrat za túto cenu je však možný iba z Havany. 

Letenky sú dostupné v dvoch termínoch na prelome mája a júna:
26.5.2016-4.6.2016
26.5.2016-11.6.2016
Hlavne druhý spomenutý termín je celkom atraktívny, preto sa pokojne môže stať, že sa letenky v najbližších hodinách vypredajú.

V cene letenky máte možnosť zobrať si so sebou príručnú batožinu do 6 kg s maximálnymi rozmermi 55x40x20cm a podpalubnú batožinu do 20kg. 

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 

Na stránkach Condor-u kliknite na „Advanced search“, čo vám umožní zadať návrat z iného mesta.

Ak by vám stránka nefungovala správne, skúste využiť iný prehliadač. Niekedy to robí problémy.

[vc_cta_button call_text=“Praha – Varadero/Havana – Praha od 430€“ title=“Rezervovať“ target=“_blank“ color=“btn-warning“ icon=“none“ size=“btn-large“ position=“cta_align_right“ href=“https://www.condor.com/eu/index.jsp“ el_class=“text_call“]

Ubytovanie

Letenky už máte? Teraz je na rade ubytovanie. Ak viete, kde hľadať, bude to podobné ako s letenkami a zoženiete ho za skvelé ceny. My sme sa zhodli hlavne na dvoch portáloch, cez ktoré odporúčame rezervovať ubytovanie: 

Booking.com – jeden z najznámejších a najväčších webov, ktorý ponúka (nie len) lacné ubytovanie po celom svete. Vždy keď sa niekam vydáte, ponúkne vám obrovské množstvo ponúk, z ktorých si stačí len vybrať. Objavujú sa tu taktiež zľavy na dennej báze(desiatky % úplne bežne), pri mnohých zariadeniach je storno zdarma či platba až na hoteli. 

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?