Letenky na Kubu s Air Berlin za 519€

palma a pláž na Kube
By: Nick Kenrick - CC BY 2.0

Všetci z vás, ktorí pravidelne sledujú výhodné ponuky letov na Kubu by mali zbystriť zrak. So zaujímavými letenkami dnes prišla letecká spoločnosť Air Berlin a to konkrétne pri letoch z Viedne do obľúbeného kubánskeho letoviska Varadero. Tie najlacnejšie letenky začínajú už na 519€!

Najlacnejšie termíny sú dostupné iba v niekoľkých málo dátumoch počas júna. Preto ak máte o letenky záujem, odporúčame neváhať s rezerváciou príliš dlho. Lety sa za podobné ceny pravdepodobne veľmi rýchlo vypredajú. 

Absolvovať budete jeden prestup v Nemecku – v Dusseldorfe. Konkrétne pri termíne, ktorý uvádzame nižšie ide o takmer dvojhodinový prestup na ceste tam a niečo viac ako 5 a pol hodinový na ceste späť

Za cenu letenky si so sebou okrem príručnej batožiny môžete zobrať 1 podpalubnú s maximálnou hmotnosťou 23kg.


Letenky na Kubu(Varadero)

 Odlet: Viedeň |  Termín: 12-26.jún 2016 |  Cena: od 519€

Kalendár termínov

Ubytovanie

Ak ste si zabookovali letenky, naskytá sa otázka, kde kúpiť lacné ubytovanie. Stránok je mnoho, ponúk ešte viac. Na rezerváciu lacného ubytovania odporúčame využiť jednu z nasledujúcich stránok :

Booking.com – obrovské množstvo ubytovacích zariadení, výhodné ceny, časté zľavy. Portál s dlhoročnou históriou, jedna z prvých volieb väčšiny cestovateľov.

Airbnb – ponuka ubytovania priamo od ľudí v jednotlivých krajinách

letenky Varadero

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.