Letenky na Kubu s Air Berlin za 519€

palma a pláž na Kube
By: Nick Kenrick - CC BY 2.0

Všetci z vás, ktorí pravidelne sledujú výhodné ponuky letov na Kubu by mali zbystriť zrak. So zaujímavými letenkami dnes prišla letecká spoločnosť Air Berlin a to konkrétne pri letoch z Viedne do obľúbeného kubánskeho letoviska Varadero. Tie najlacnejšie letenky začínajú už na 519€!

Najlacnejšie termíny sú dostupné iba v niekoľkých málo dátumoch počas júna. Preto ak máte o letenky záujem, odporúčame neváhať s rezerváciou príliš dlho. Lety sa za podobné ceny pravdepodobne veľmi rýchlo vypredajú. 

Absolvovať budete jeden prestup v Nemecku – v Dusseldorfe. Konkrétne pri termíne, ktorý uvádzame nižšie ide o takmer dvojhodinový prestup na ceste tam a niečo viac ako 5 a pol hodinový na ceste späť

Za cenu letenky si so sebou okrem príručnej batožiny môžete zobrať 1 podpalubnú s maximálnou hmotnosťou 23kg.


Letenky na Kubu(Varadero)

 Odlet: Viedeň |  Termín: 12-26.jún 2016 |  Cena: od 519€

Kalendár termínov

Ubytovanie

Ak ste si zabookovali letenky, naskytá sa otázka, kde kúpiť lacné ubytovanie. Stránok je mnoho, ponúk ešte viac. Na rezerváciu lacného ubytovania odporúčame využiť jednu z nasledujúcich stránok :

Booking.com – obrovské množstvo ubytovacích zariadení, výhodné ceny, časté zľavy. Portál s dlhoročnou históriou, jedna z prvých volieb väčšiny cestovateľov.

Airbnb – ponuka ubytovania priamo od ľudí v jednotlivých krajinách

letenky Varadero

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?