Letenky z Košíc do Bostonu za 349€

Mesto Boston v noci
By: Robbie Shade - CC BY 2.0

USA z Košíc ešte lacnejšie! Nedávno sme písali o množstve letov do USA s cenou už od 369€ a stačí pár dní a objaví sa ponuka s cenou ešte nižšou. 

Ak by ste chceli navštíviť Boston alebo sa proste len dostať do USA čo najlacnejšie, máme tu pre vás výhodnú ponuku spoločností United a Austrian Airlines, ktorí vás odvezú do Bostonu už od 349€

Lety sú konkrétne s dvoma prestupmi – vo Viedni a vo Washingtone. Do Viedne vás odvezie Austrian Airlines a do Bostonu potom už letíte s United Airlines. Na ceste späť to je rovnaké. 

Termíny sú dostupné v dátumoch od septembra do novembra 2016. V niektorých dátumoch je však už a teraz len minimum dostupných leteniek. 

Zobrať si so sebou môžete 1 príručnú a 1 podpalubnú batožinu s hmotnosťou 23kg. 

Letenky z Košíc do Bostonu za 349€

Zobraziť kalendár termínov

Ubytovanie

Ubytovanie v Bostone odporúčame vyhľadávať na stránkach Airbnb.com, kde si môžte prenajať izbu, byt či dom od miestnych. Keďže ubytovanie v hoteloch je v USA v týchto väčších mestách celkovo drahšie, celkom sa to oplatí.

Ak vám vyššie ceny neprekážajú a chcete byť ubytovaný v hoteli, najväčšiu ponuku nájdete na stránkach Booking.com, kde by nemal byť najmenší problém vybrať si ubytovanie presne podľa vašich predstáv 
letenky Boston

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?