Letenky na Havaj vo vianočnom termíne za 727€

havaj pri západe slnka
By: Nan Palmero - CC BY 2.0

Pred niekoľkými týždňami najväčší cestovateľský portál TripAdvisor určil ostrov Maui za najlepší a turistický najatraktívnejší ostrov sveta(TOP 10 ostrovov si môžete pozrieť v našom článku) a my tu pre vás dnes máme výhodné letenky spoločnosti American Airlines, ktorých cena začína už na 727€

Ak nás sledujete častejšie, asi ste postrehli v našich článkoch aj nižšie ceny, ale konkrétne tieto sú vo vianočnom/silvestrovskom termíne 20.12.2016-8.1.2017, čo ich hodnotu celkom jednoznačne zvyšuje.

Na ceste tam budete prestupovať v Londýne a Los Angeles, na ceste späť potom vo Phoenixe a v Londýne. Všetko sú to však pomerne krátke prestupy do niekoľkých hodín. 

Za cenu základnej letenky si so sebou môžete zobrať jednu príručnú batožinu a jednu štandardnú podpalubnú batožinu do 23 kg. 

Rezervovať

Budapešť - Maui(Havaj) - 20.12-8.1. od 727€

Ubytovanie

Iba s letenkami to asi len tak ľahko nepôjde. S ubytovaním je to však veľmi podobné ako s lacnými letmi. Keď viete, kde hľadať, nie je až tak náročné nájsť aj veľmi výhodné ceny. My máme výborné skúsenosti s portálmi:

Booking.com – jeden z najväčších webov podobného druhu. Obsahuje obrovské množstvo zariadení, často krát tu nájdete aj výhodné zľavy(desiatky percent). Storno zdarma a platba až na mieste je niečo, s čím sa tu taktiež nemáte problém stretnúť

Airbnb – alternatíva je využiť možnosti ubytovania priamo od ľudí, ktorí v jednotlivých krajinách bývajú a ponúkajú izbu či byt na prenájom pre turistov z celého sveta. To je Airbnb

letenky Maui

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.