Výhodné letenky do Nórska už od 25€

By: Kenny Louie - CC BY 2.0

Za letenky do Nórska nemusíte platiť vôbec obrovské peniaze. V ponukách spoločností WizzAir a RyanAir máte možnosť dlhodobo nájsť veľmi lacné letenky z Katovíc a Krakova do hlavného mesta Nórska – Osla. S tými dnešnými sa zmestíme do 35€

Letenky za podobné ceny sú dostupné z Katovíc so spoločnosťou WizzAir predovšetkým počas apríla. Pri Krakowe s RyanAir máte možnosť do 35€ letieť hlavne počas marca, apríla a niečo sa nájde možno aj v máji. 

Pri oboch spoločnostiach pritom ide o ceny za cestovanie s príručnou batožinou. S WizzAir si so sebou môžete zobrať batožinu o rozmeroch 42 × 32 × 25 cm, pri RyanAir to je batožina o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm do 10 kg + malá taška 35 x 20 x 20 cm. Za batožinu naviac si budete musieť priplatiť. 

Spomenúť taktiež určite treba, že tieto nízkonákladové spoločnosti lietajú na letiská, ktoré nie sú priamo v Osle. RyanAir lieta do 66 km vzdialeného Moss Airport Rygge a WizzAir do 110 km vzdialeného Torp Sandefjord Airport.

Nižšie uvádzame odkazy na rezerváciu priamo u dopravcov. Rezervovať ich však môžete pravdaže aj cez Pelikan – ak ste na to zvyknutý alebo len chcete rezerváciu v slovenčine


Letenky do Nórska(Oslo)

 Odlet: Katovice |  Termín: 7-11.4. 2016  |  Cena: 25€(členovia WDC ešte menej)

Rezervovať 

 Odlet: Krakov |  Termín: 11-14.3. 2016  |  Cena: 30€

Rezervovať 


Ubytovanie

Chcete si rezervovať ubytovanie cez internet? My odporúčame nasledujúce dve stránky

Booking.com – najznámejší portál a obrovskou ponukou ubytovacích zariadení. Bezproblémová rezervácia a často krát veľké zľavy.

Airbnb – alternatívou môže byť ubytovanie u miestnych hostiteľov na stránkach AirBNB

letenky Oslo

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?