Letenky do Mexika na začiatok júna za 400€!

pláž v Mexiku
By: Christian Córdova - CC BY 2.0

Spiatočné letenky do Strednej Ameriky za 400€? Presne tak. Na polostrov Yacatan do obľúbeného mexického letoviska Cancún máte možnosť letieť už za tak nízku sumu. A naviac, s odletom z Viedne! 

Všetko vďaka spolupráci TUIfly a leteckej spoločnosti Eurowings.

Lety za túto cenu sú dostupné v jedinom termíne s odletom 1.júna 2016 a letom naspäť 12.júna 2016. 

Na palubu lietadla si so sebou môžete zobrať príručnú batožinu s hmotnosťou maximálne 8 kg a rozmermi 55x40x20cm. Do podpalubia bude potom smerovať batožina s maximálnou hmotnosťou do 23kg. 

Rezervovať

Viedeň - Cancún za 400€(1-12.jún 2016)

Ubytovanie

Keď už máte letenky, treba nájsť vhodné a najlepšie rovnako lacné ubytovanie. Na jednej z nasledujúcich stránok by sa tak celkom určite malo stať: 

Booking.com – stránky Booking.com by mali byť jednou z prvých možností po ktorej siahnete, keď sa rozhodnete hľadať lacné ubytovanie. Obrovská ponuka, časté zľavy, pri mnohých zariadeniach storno zdarma či platba až na mieste. Stačí si len vybrať.

Využiť môžete napríklad Hotel Tankah Cancun za ktorý v dátume 1-12.jún zaplatíte iba 215€ za izbu s manželskou posteľou, WiFi a klimatizáciou. Rezervovať môžete tu

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

letenky Cancún

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)