Letenky do Langkawi z Budapešti v akcii od 429 Eur

Langkawi - By: Elena Gurzhiy - CC BY 2.0

Raj na zemi alebo Malajský poklad. Ostrov Langkawi má určite čo ponúknuť. Je to zaujímavá alternatíva k Thajsku. Je menej vyťažený turistami a príroda a pláže sú tam neskutočne krásne. Tento ostrov sa nachádza medzi Thajskom a Malajziou. Tento maličký ostrovček ponúka perfektnú infraštruktúru, veľmi nízke ceny, asi najnižšie ceny na alkohol v Juho-východnej Ázii a turistami nepreplnené prírodné oblasti. Skladá sa z viacerých menších ostrovov. 

Ideálne pre milovníkov kludnejšej a lacnej dovolenky v paneneskej prírode. Proste raj na zemi ako z filmu. Na ostrove je super požičať si lacný skúter s ešte lacnejším benzínom a v kľude si ostrov prejsť. 

A teraz máte možnosť dostať sa tam vďaka druhej najlepšej leteckej spoločnosti na svete za rok 2014 s 5* službami na palube za akciovú promo cenu 429 Eur! Z Budapešti.

Pozrite si kalendár termínov a rezervujte si letenky >>

 Termíny: apríl až december. POZOR: tarif za túto cenu iba do vypredania alebo do 19.4.

 Bezvízový vstup do 90 dní pobytu.  V cene 1 ks príručnej batožiny a jedna batožina do 30kg.

 Booknite si hotel >>

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Snažím sa aby bol tento web stále tým, prečo ho už od roku 2014 navštevujú státisíce čitateľov. Miesto kde sa môžete inšpirovať na vaše cesty a popritom aj niečo ušetriť.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.