Letenky do Istanbulu už od 21€!

By: Moyan Brenn - CC BY 2.0

Pre vás, cestovateľov, ktorí uvažujete kam by mali smerovať vaše ďalšie kroky tu máme jednu ponuku, ktorá vám na túto otázku možno odpovie. Istanbul je skvelé mesto a každý rok ho navštívia milióny turistov z celého sveta. Chcete byť jedným z nich? Že nemáte peniaze? Najlacnejšie letenky zoženiete už od skvelých 21€!

Píšeme o letoch spoločnosti WizzAir. Cena platí pre členov tzv. Wizz Discount Club. Zakúpiť si členstvo pritom môžete aj vy! Stojí 30€/rok a získate ním naozaj veľké zľavy na aj tak už veľmi lacné letenky spoločnosti WizzAir. Bežne sa tie zľavy pohybujú medzi 10-20€ na jednu spiatočnú letenku. Stačí aby ste niekoľko krát do roka leteli s WizzAir a investícia sa vám určite vyplatí. Ak nás sledujete pravidelne a dali ste na naše odporúčania, určite toto členstvo už dávno máte. 

Ak však členom Wizz Discount Club nie ste, ceny pre vás začínajú na 41€, čo je aj tak viac ako priaznivá cena. V cene letenky je príručná batožina s maximálnymi rozmermi 42 × 32 × 25 cm. Ak potrebujete aj podpalubnú batožinu, musíte si za to priplatiť. 


Letenky do Istanbulu

Odlet: Budapešť |  Termín: 30.máj – 3.jún 2016 | Cena: od 21€

Rezervovať

Ubytovanie

Spolu s rezerváciou leteniek si môžete rezervovať aj ubytovanie. My odporúčame predovšetkým dve stránky a to:

Booking.com – overený portál, ktorý dlhodobo ponúka obrovské množstvo ubytovacích zariadení po celom svete. Jednoduchá rezervácia, bežné storno zdarma či platba až na mieste

Airbnb – možnosťou je taktiež ubytovanie u miestnych hostiteľov cez portál Airbnb

letenky Istanbul

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?