Letenky do Holandska už od 21€

By: Pug Girl - CC BY 2.0

Obľubujete výlety do rôznych európskych krajín či miest? Radi spoznávate jednotlivé kultúry na starom kontinente? Ak ste teda ešte nenavštívili Holandsko, máte výbornú príležitosť! Tie najnižšie ceny začínajú už na skvelých 21€!

Ide o letenky spoločnosti WizzAir a spomenutá cena platí výhradne pre členov tzv. Wizz Discount Club. Členstvo je možné si zakúpiť a stojí 30€ na rok. Získate ním pomerne dosť výhodné zľavy na skoro všetky letenky tejto spoločnosti. Bežne 10-20€ na spiatočnú letenku. Výhodné pre všetkých vás, ktorí po Európe lietajú pomerne často. 

Ak členom Wizz Discount Club nie ste, ceny pre vás začínajú na aj tak skvelých 31€!

Lieta sa konkrétne do dvoch miest a to Eindhoven a Maastricht z maďarskej Budapešti. Pri Eindhovene najlacnejšie letenky nájdete na prelome apríla a mája, prípadne priamo počas mája. Čo sa týka Maastrichtu, tie najlacnejšie letenky máte možnosť nájsť počas júna 2016

V cene letenky u spoločnosti WizzAir je príručná batožina s rozmermi 42 × 32 × 25 cm. V prípade, že by ste potrebovali batožiny viac, budete si musieť priplatiť. Avšak na krátke výlety do rôznych európskych miest by to malo stačiť. 


Letenky do Eindhovenu

 Odlet: Budapešť  Termín: 24-26.5.2016 |  Cena: od 21€

Rezervovať

Letenky do Maastrichtu

 Odlet: Budapešť  Termín: 1-6.6.2016 |  Cena: od 21€

Rezervovať


Ubytovanie

Na rezerváciu ubytovania vám bude stačiť jedna z nasledujúcich, nami odporúčaných, stránok:

Booking.com – obrovský portál s veľkou ponukou ubytovacích zariadení, kde by ste si celkom určite mali vybrať ubytovanie presne podľa vašich predstáv

Airbnb – možnosťou je aj využitie služieb miestnych hostiteľov cez web Airbnb

letenky Maastricht

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?