Letenky do Gruzínska od 48€

By: Harald Brendel - CC BY 2.0

Za krásami Gruzínska sa aktuálne máte možnosť vydať už za pár desiatok eur. Ceny leteniek u spoločnosti WizzAir aktuálne začínajú už na výborných 48€. 

Ide o ceny pre členov tzv. Wizz Discount Club. Členstvo v klube stojí 30€/rok a získate ním zľavy na skoro všetky letenky tejto spoločnosti. Ak lietate (prevažne) po Európe aspoň 2-3 krát do roka, do miest kam lieta WizzAir, určite odporúčame. Ak členom Wizz Discount Club nie ste, ceny pre vás začínajú na aj tak zaujímavých 68€. 

Letenky za tie najnižšie ceny sú dostupné na prelome apríla a mája 2016. 

V cene letenky u spoločnosti WizzAir je iba príručná batožina, ktorá môže mať maximálne rozmery 42x32x25cm. Ak budete potrebovať ďalšiu batožinu, budete si musieť priplatiť.


Letenky do Gruzínska(Kutaisi)

 Odlet: Budapešť  Termín: 29.apríl- 14.máj | Cena: od 48€

Rezervovať

Ubytovanie

Letenky sú vám na nič, ak nebudete mať kde spať. Webov, kde si môžete zakúpiť ubytovanie je naozaj mnoho, my odporúčame hlavne nasledujúce dva:

Booking.com – jeden z najväčších portálov v oblasti rezervácie ubytovanie online. Časté zľavy, bezproblémová rezervácia a tisíce spokojných klientov každý deň

Airbnb – web kde miestni hostitelia môžu ponúkať izby či apartmány

letenky Kutaisi

 

Letenky do Gruzínska od 48€
2.7 (53.33%) 3 votes

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.