Letenky z Bratislavy do Girony už od 46€

Girona Barcelona a Costa Brava
By: Fernando Sanchez-Magrane - CC BY 2.0

Chceli by ste si počas tohtoročnej zimy urobiť menšiu dovolenku či výlet? A čo tak navštíviť Španielsko? V ponuke sú aktuálne letenky do španielskej Girony pri odletoch z Bratislavy za ceny začínajúce na 46€!

Termíny za podobné ceny sú dostupné predovšetkým počas januára a februára 2016. Je ich zatiaľ celkom dostatok. Samotná Girona sa nachádza asi 30 kilometrov od španielskeho pobrežia, 40 kilometrov od hraníc s Francúzskom, 85 kilometrov od Barcelony a 120 kilometrov od Andorry. 

Keď budete vyhľadávať letenky na stránkach RyanAir, hľadajte Barcelonu. Uvádzajú tam síce, že ide o odlety do Barcelony, ale v skutočnosti vás dopravia na letisko práve v Girone. 


Letenky z Bratislavy do Girony už od 46€

 Odlet: Bratislava |  Termín: 1.2.-12.2.2016 |  Cena: 46€

Rezervovať

letenky Girona


Ubytovanie

V prípade, že by ste si chceli cez internet zarezervovať aj ubytovanie, využite webové stránky booking.com, na ktorých nájdete množstvo ubytovacích zariadení. Pri väčšine platíte až na mieste a storno nestojí nič. 

 

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Nezmeškaj najväčšie akcie

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.