Letenky do Fínska za 54€

jazero vo Fínsku
By: Ninara - CC BY 2.0

Najlacnejšie letenky do Fínska sú na rozdiel od letov do iných škandinávskych krajín dlhodobo o niečo drahšie. To však neznamená, že do Fínska sa nedostanete za prijateľné sumy.

Dôkazom je aktuálna ponuka spoločnosti Ryanair, kedy do Fínska máte možnosť letieť už od 54€ a to konkrétne do tretieho najväčšieho fínskeho mesta Tampere. 

Letenky za túto cenu nájdete aktuálne vo veľmi obmedzenom množstve v jedinom termíne počas mája. Dá sa však nájsť množstvo termínov, kedy sa bez problémov dostanete na cenu do 100€. Príkladom môže byť napríklad aj letný termín 24-31.august, kedy za spiatočné letenky zaplatíte iba 88€.

V cene základnej letenky u spoločnosti Ryanir máte iba cestovanie s príručnou batožinou. Tá môže mať maximálne rozmery 55x40x20cm a hmotnosť 10 kg. Zobrať si so sebou môžete aj menšiu tašku s maximálnymi rozmermi 35x20x20cm. Viac si o tom môžete prečítať v našom článku -> Ryanair: Viete aké rozmery a váhu má mať batožina?


Letenky do Fínska(Tampere)

 Odlet: Budapešť |  Termín: 18-22.máj 2016 |  Cena: od 54 €

RezervovaťRezervovať v slovenčine cez Pelikan.sk


Ubytovanie

Lacné letenky máte, ale kde zarezervovať lacné ubytovanie? Nie je to nič náročné. Stačí využiť jednu z nasledujúcich stránok:

Booking.com – obrovské množstvo ubytovacích zariadení, výhodné ceny, časté zľavy. Portál s dlhoročnou históriou, jedna z prvých volieb väčšiny cestovateľov.

Airbnb – ponuka ubytovania priamo od ľudí v jednotlivých krajinách

letenky Tampere

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?