Letenky do Ekvádoru od 549€

Ekvádor kopce
By: Kangrex - CC BY 2.0

Santiago de Guayaquil je najväčšie a najľudnatejšie mesto Ekvádora, do ktorého máte aktuálne možnosť letieť vďaka kombinácii leteniek spoločností American Airlines, Air Berlin a Iberia. A koľko vás budú stáť? Tie najlacnejšie už od 549€!

Za najnižšie ceny máte možnosť letieť v období od júna 2016 do januára 2017. Väčšie množstvo termínov je pritom dostupných počas posledných mesiacov tohto roka. V niektorých zaujímavejších termínoch je dostupných pár posledných leteniek. 

Lety sú s dvoma prestupmi. Z Viedne do Madridu sa dostanete so spoločnosťou Air Berlin. Odtiaľ letíte s American Airlines do Miami a následne do Ekvádoru. Cesta späť je podobná, s tým, že z Madridu do Viedne vás dopraví spoločnosť Iberia

Zobrať si so sebou môžete 1 kus príručnej batožiny a 2 kusy podpalubnej batožiny s maximálnou hmotnosťou 23 kg. 

Kalendár termínov

Viedeň - Guayaquil už od 549€

Ubytovanie

Letenky už máte? Teraz je na rade ubytovanie. Ak viete, kde hľadať, bude to podobné ako s letenkami a zoženiete ho za skvelé ceny. My sme sa zhodli hlavne na dvoch portáloch, cez ktoré odporúčame rezervovať ubytovanie: 

Booking.com – jeden z najznámejších a najväčších webov, ktorý ponúka (nie len) lacné ubytovanie po celom svete. Vždy keď sa niekam vydáte, ponúkne vám obrovské množstvo ponúk, z ktorých si stačí len vybrať. Objavujú sa tu taktiež zľavy na dennej báze(desiatky % úplne bežne), pri mnohých zariadeniach je storno zdarma či platba až na hoteli. 

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

letenky Guayaquil

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?