Letenky do Dubaju už od 95€

Východ slnka v Dubaji
By: the_dead_pixel - CC BY 2.0

Chceli by ste do Dubaju? Preskúmať mesto megalomanských projektov, architektonických skvostov či navštíviť umelé ostrovy? A hlavne si dobre oddýchnuť? V tom prípade, by vás mohli zaujať letenky na AUGUST s cenovkou 95€!

A to všetko vďaka aktuálnej ponuke spoločnosti WizzAir, ktorá má iba dnes zľavy na všetky letenky pre členov Wizz Discount Club 20%. Členstvo vo Wizz Discount Club stojí 30€/rok a získate ním zľavy na skoro všetky letenky tejto spoločnosti. Určite odporúčame. V prípade, že členom Wizz Discount Club nie ste, za letenky zaplatíte sumu začínajúcu na 133€. Vďaka dnešnej ponuke, paradoxne, ak aj členom Wizz Discount Club nie ste, bude pre vás lacnejšie si toto členstvo zakúpiť a následne si kúpiť zľavnenú letenku pre členov WDC. 

Za podobné sumy máte možnosť nakupovať v termínoch od júna/augusta 2016. Ako sa dostať na letisko v Budapešti si prečítajte v našom článku.


Letenky z Budapešti do Dubaju

 Odlet: Budapešť |  Termín: 2.-11.8.2016 |  Cena(WDC/neWDC): 29994HUF(95€) /41980HUF(133€)

Rezervovať

letenky dubaj


Ubytovanie

Chcete si rezervovať ubytovanie online? Využite online službu booking.com. Pri veľkom množstve zariadení platíte až na mieste a storno vás nestojí nič. 

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)