Letenky do Dominikánskej republiky za 400€

pobrežie Dominikánska republika
By: Ted Murphy - CC BY 2.0

Láka vás Karibik? Radi by ste navštívili obľúbenú Dominikánsku republiku? Navštíviť Karibik sa dá aj za celkom prijateľné sumy. Dôkazom toho je aktuálna ponuka spoločnosti Condor Airlines, vďaka ktorej môžete letieť do Punta Cana už za 400€!

Letenky nájdete v jedinom termíne na prelome apríla a mája. Aj tam je dostupných leteniek už len minimum. Preto ak máte záujem v danom termíne letieť do Dominikánskej republiky, neváhajte s rezerváciou príliš dlho.

Odlieta sa z Prahy. V cene letenky máte príručnú batožinu s maximálnou hmotnosťou 6 kg a rozmermi 55 x 40 x 20 cm, podpalubnú batožinu do 20 kg a teplé jedlo počas letu.

Ak by ste mali problém so stránkou Condor Airlines, ako som mal aj ja, vyskúšajte iný prehliadač. 


Letenky do Dominikánskej republiky(Punta Cana)

 Odlet: Praha  Termín: 22.4.-3.5.2016 | Cena: od 400€

Rezervovať

Ubytovanie

Letenky samotné vám stačiť nebudú. Ak by ste si najradšej rovno zarezervovali aj ubytovanie za výhodné ceny, odporúčame využiť jeden z nasledujúcich webov :

Booking.com – zavedený portál, ktorý pozná väčšina cestovateľov. Veľká ponuka zariadení, časté zľavy, slušné ceny a férový prístup. 

Airbnb – ponuka ubytovania priamo od ľudí v jednotlivých krajinách 

letenky Punta cana

Letenky do Dominikánskej republiky za 400€
5 (100%) 1 vote

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.