Letenky do Bristolu z Košíc od 18€

By: Kristoffer Trolle - CC BY 2.0

WizzAir už nejakú dobu lieta z Košíc do Bristolu za slušné ceny. Občas sa však dajú nájsť termíny, kedy za letenky zaplatíte výnimočne nízke sumy. V jednom z májových napríklad nemusíte za letenky zaplatiť viac ako 18€!

Uvedená cena platí pre členov Wizz Discount Club. Členstvo v klube stojí 30€/rok a získate ním zľavy na skoro všetky letenky tejto spoločnosti. Bežne sa zľavy pohybujú medzi 10-20€ za spiatočnú letenku a preto sa vám táto investícia veľmi rýchlo vráti. 

V prípade, že členom nie ste, ceny pre vás začínajú na a tak skvelých 28€.

Za podobnú cenu máte možnosť nakupovať v jedinom termíne v máji. Ďalšie lacné termíny nájdete potom predovšetkým počas mája.

V cene letenky je možnosť zobrať si so sebou iba príručnú batožinu s maximálnymi rozmermi 42 × 32 × 25 cm


Letenky do Bristolu

 Odlet: Košice  Termín: 20-23.máj | Cena: od 18€

Rezervovať

Ubytovanie

Ak sa chystáte po rezervácii leteniek nájsť pre vás najideálnejšie ubytovanie, stretnete sa s problémom veľkého množstva webov a ponúk. My osobne odporúčame využiť jeden z nasledujúcich dvoch, podľa toho aký typ ubytovania preferujete:

Booking.com – portál, ktorý každý cestovateľ veľmi dobre pozná. Výborné ceny, široká ponuka, časté akcie a férový prístup. To je Booking.com.

Airbnb – web kde miestni hostitelia môžu ponúkať izby či apartmány
letenky Bristol

Letenky do Bristolu z Košíc od 18€
5 (100%) 1 vote

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.