Letenky do Bristolu z Košíc od 18€

By: Kristoffer Trolle - CC BY 2.0

WizzAir už nejakú dobu lieta z Košíc do Bristolu za slušné ceny. Občas sa však dajú nájsť termíny, kedy za letenky zaplatíte výnimočne nízke sumy. V jednom z májových napríklad nemusíte za letenky zaplatiť viac ako 18€!

Uvedená cena platí pre členov Wizz Discount Club. Členstvo v klube stojí 30€/rok a získate ním zľavy na skoro všetky letenky tejto spoločnosti. Bežne sa zľavy pohybujú medzi 10-20€ za spiatočnú letenku a preto sa vám táto investícia veľmi rýchlo vráti. 

V prípade, že členom nie ste, ceny pre vás začínajú na a tak skvelých 28€.

Za podobnú cenu máte možnosť nakupovať v jedinom termíne v máji. Ďalšie lacné termíny nájdete potom predovšetkým počas mája.

V cene letenky je možnosť zobrať si so sebou iba príručnú batožinu s maximálnymi rozmermi 42 × 32 × 25 cm


Letenky do Bristolu

 Odlet: Košice  Termín: 20-23.máj | Cena: od 18€

Rezervovať

Ubytovanie

Ak sa chystáte po rezervácii leteniek nájsť pre vás najideálnejšie ubytovanie, stretnete sa s problémom veľkého množstva webov a ponúk. My osobne odporúčame využiť jeden z nasledujúcich dvoch, podľa toho aký typ ubytovania preferujete:

Booking.com – portál, ktorý každý cestovateľ veľmi dobre pozná. Výborné ceny, široká ponuka, časté akcie a férový prístup. To je Booking.com.

Airbnb – web kde miestni hostitelia môžu ponúkať izby či apartmány
letenky Bristol

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.