Letenky do Bostonu s Air Berlin za 414€

Mesto Boston v noci
By: Robbie Shade - CC BY 2.0

Boston patrí dlhodobo k mestám USA, do ktorých môžete letieť za veľmi nízke sumy. A to aj vďaka spoločnosti Air Berlin, ktorá sem ponúka lety za akciové ceny pomerne často.

Aktuálne tu máme ponuku na letenky s odletom z Viedne, ktorých cena je 414€!

Termíny za najnižšie sumy sú dostupné od mája do októbra 2016 s obmedzenou dostupnosťou počas júna a bez možnosti rezervácie počas augusta. 

Lety sú s jedným prestupom v Berlíne. Zobrať si so sebou okrem príručnej batožiny môžete aj podpalubnú batožinu s maximálnou hmotnosťou 23 kg. 

Kalendár termínov

Viedeň - Boston od 414€

Ubytovanie

Letenky už máte? Teraz je na rade ubytovanie. Ak viete, kde hľadať, bude to podobné ako s letenkami a zoženiete ho za skvelé ceny. My sme sa zhodli hlavne na dvoch portáloch, cez ktoré odporúčame rezervovať ubytovanie: 

Booking.com – jeden z najznámejších a najväčších webov, ktorý ponúka (nie len) lacné ubytovanie po celom svete. Vždy keď sa niekam vydáte, ponúkne vám obrovské množstvo ponúk, z ktorých si stačí len vybrať. Objavujú sa tu taktiež zľavy na dennej báze(desiatky % úplne bežne), pri mnohých zariadeniach je storno zdarma či platba až na hoteli. 

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

letenky Boston

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?