Letenky do Austrálie iba od 729 eur s 5* aerolinkou!

By: Rachel Haller - CC BY 2.0

Letenky do austrálskych miest Adelaide, Melbourne a Sydney sú dostupné s najlepšou leteckou spoločnosťou na svete – s Qatar Airways iba od 729 eur! Letí sa z Budapešti a návrat je do Viedne. Takže všetko blízke a ľahko dostupné letiská zo Slovenska!

 Budapešť – Adelaide – Viedeň: REZERVUJ TU

 Budapešť – Melbourne – Viedeň: REZERVUJ TU

 Budapešť – Sydney – Viedeň: REZERVUJ TU

Letenky sú dostupné až do júna budúceho roka. Rozhodujte sa rýchlo, táto akciová ponuka je obmedzená. 

By: Kyle TaylorCC BY 2.0

Víza sú bezplatné:

Slovenskí občania cestujúci na turistickú a obchodnú návštevu (konferencia, rokovanie) do Austrálie môžu zjednodušenou cestou získať bezplatné vízum elektronickou formou (vízum podkategórie 651) s platnosťou pobytu 3 mesiace v priebehu 12 mesiacov, ktoré umožňuje opakovane vstúpiť a vystúpiť z austrálskeho územia. O vízum je možné požiadať elektronickou cestou, prostredníctvom webovej stránky Austrálskeho migračného úradu: www.immi.gov.au“ – ZDROJ: ministerstvo zahraničných vecí: https://www.mzv.sk

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Snažím sa aby bol tento web stále tým, prečo ho už od roku 2014 navštevujú státisíce čitateľov. Miesto kde sa môžete inšpirovať na vaše cesty a popritom aj niečo ušetriť.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.