Letenky do Austrálie s Etihad Airways od 690€

Austrália a stará pani
By: Christophe Laurent - CC BY 2.0

Chceli by ste navštíviť počas júna Austráliu a hľadáte výhodné letenky? V tom prípade vás určite poteší aktuálna akcia spoločnosti Etihad Airways, vďaka ktorej vás letenky budú stáť iba 690€. 

O akú akciu ide? 

Dnes, zajtra a pozajtra(18-20.máj 2016) máte možnosť využiť zľavový kód „JUNE40“, ktorý vám zníži cenu letenky o 40%! Do sumy, na ktorú sa aplikuje 40% zľava sa však nazarátavajú rôzne taxy a letiskové poplatky, čo je často krát väčšia suma ako to, čo dostane letecká spoločnosť. Každopádne čím drahšiu letenku kúpite, tým väčšia zľava vám z tých 40% vzíde. Pri týchto letenkách do Austrálie ide väčšinou o zľavu okolo 150€! Zľavu je možné aplikovať iba na lety s odletom medzi 5-20.júnom 2016. 

Zľavový kód treba napísať hneď na úvodnej stránke Etihad Airways, v kolónke Promotion code. 

Zľavový kód

Najlacnejšie letenky

Za najnižšiu sumu(okolo 680€) máte možnosť nakúpiť letenky v pomerne krátkych termínoch, kedy by ste v Austrálii strávili doslovne pár dní. My sme pre vás vybrali termíny, kedy je rozdiel medzi odletom z Budapešti a odletom späť – z Austrálie, 11 dní. V tomto prípade letenky začínajú na cene okolo 690€. Pravdaže však, ak v Austrálii chcete stráviť viac času, na stránkach Etihad sú dostupné aj dlhšie termíny, len vás budú stáť viac peňazí – čo však znamená aj väčšiu zľavu.

V mnohých termínoch je dostupných už len niekoľko posledných leteniek za najnižšie ceny

V cene letenky máte príručnú batožinu a podpalubnú batožinu s maximálnou hmotnosťou 23 kg.

Spoločnosť Etihad Airways patrí k svetovej špičke a nemali by ste mať absolútne problém s ich službami. Veľa cestovateľov ich radí na vyššie pozície ako Turkish Airways či dokonca Qatar Airways. 

Rezervovať

Budapešť - Perth od 690€(5-16.jún)

Rezervovať

Budapešť - Melbourne od 693€(5-16.jún)

Rezervovať

Budapešť - Sydney od 704€(5-16.jún)

Rezervovať

Budapešť - Brisbane od 706€(5-16.jún)

Ubytovanie

Letenky už máte? Teraz je na rade ubytovanie. Ak viete, kde hľadať, bude to podobné ako s letenkami a zoženiete ho za skvelé ceny. My sme sa zhodli hlavne na dvoch portáloch, cez ktoré odporúčame rezervovať ubytovanie: 

Booking.com – jeden z najznámejších a najväčších webov, ktorý ponúka (nie len) lacné ubytovanie po celom svete. Vždy keď sa niekam vydáte, ponúkne vám obrovské množstvo ponúk, z ktorých si stačí len vybrať. Objavujú sa tu taktiež zľavy na dennej báze(desiatky % úplne bežne), pri mnohých zariadeniach je storno zdarma či platba až na hoteli. 

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 


perth - budapešť

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno