Last minute letenky do amerického Orlanda od 231€

Delfíny v Orlande vo vodnom parku
By: Christian Benseler - CC BY 2.0

Trio lacných leteniek do Ameriky dnes zakončíme lacnými letenkami na Floridu a to konkrétne do Orlanda. Ak ste flexibilným cestovateľom, nemáte problém cestovať až na letisko do Bruselu a vybaviť si všetko potrebné doslova za pár dní, táto ponuka je práve pre vás!

Uprostred turisticky atraktívnych miest ako Miami, Tampa či Jaksonville nachádzajúcich sa na pobreží sa nachádza mesto Orlando. Mesto, ktoré sa však mimo iného nazýva aj „Hollywoodom východu“. Je sídlom najväčších filmových štúdii a predovšetkým najväčších zábavných parkov sveta! Prvý vodný zábavný park Wet’n’Wild, SeaWorld, kde si môžete pozrieť show veľrýb či prejsť sa medzi žralokmi, obrovský Disney World či let balónom. Je to na vás ako strávite dovolenku v Orlande. Určite to však bude zábavne. 

Letenky sú dostupné v troch termínoch, pričom prvé odlety sú už pozajtra!


Letenky Brusel – Orlando

 24.11.-1.12.2015 – 231€ – Rezervovať

bru-orl1

 

 24.11.-8.12.2015 – 231€ – Rezervovať

bru-orl2

 

 1.12.-8.12.2015 – 271€ – Rezervovať

bru-orl3


Ubytovanie

Ceny za ubytovanie v Orlande sú naozaj prijateľné. Prespať v Orlande máte možnosť už od 30€/noc, avšak narozdiel od iných miest, kde je táto cena za rôzne hostely, v Orlande máte za túto cenu vlastnú izbu. Viac informácii máte možnosť zistiť na stránkach booking.com

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?